Епіцентр вигадав свою схему для роботи у локдаун

15:47 8 січня 2021 р.

Будівельний супермаркет «Епіцентр» знайшов спосіб працювати і в новий карантин з 8 по 24 січня. Зараз він повністю відкритий для покупців. Працівники супермаркету на вході попереджають, що товари, які не внесено до списку першої необхідності, потрібно буде оформити через онлайн-замовлення.

Про це повідомляє ^(https://www.rbc.ua/ukr/styler/epitsentr-nashel-sposob-rabotat-novyy-lokdaun-1610103262.html) кореспондент РБК-Україна, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

Виходить, що дозволені для продажу товари ви можете придбати як зазвичай — просто сплативши на касі. Інший асортимент можна вибрати в залі, скласти у візок, через працівників залу оформити як онлайн замовлення, оплатити і забрати товар.

У мережі українці висловилися, що думають з цього приводу.

  • А хіба це справедливо?
  • Молодці, з будь-якої ситуації можна знайти вихід.
  • Ринки та торгові площі ТРЦ закрилися. Чому працює Епіцентр? Знову!?
  • Справа не в цьому, а в тому що обмеження або одні для всіх, або ніяких обмежень.

Креспондент РБК-Україна побував в «Епіцентрі» на Братиславській у Києві і розповів, що там відбувається.

«Відкритий тільки центральний прохід, в якому продаються продукти, дозволені до продажу. Ряди з будматеріалами закриті стрічками і написано, що можете придбати тільки онлайн», — розповів кореспондент.

Нагадаємо, співвласником мережі гіпермаркетів Епіцентр К, Нова лінія є народний депутат України Олександр Герега, член депутатської групи «За майбутнє».

Повний локдаун: на Львівщині створено додаткові мобільні групи поліціянтів (відео) ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/povnyi-lokdaun-na-lvivshchyni-stvoreno-dodatkovi-mobilni-hrupy-politsiyantiv-video-88546)

З 8 січня в Україні починають діяти посилені карантинні обмеження, — Уряд ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/z-8-sichnya-v-ukrayini-pochynayut-diyaty-posylenni-karantynni-obmezhennya-uryad-88542)