Екс-керівництво львівського заводу з ремонту поїздів підозрюють у розтраті майже 1 млн грн. Завдяки підробленим документам колишні посадовці намагались узаконити свої дії

%d0%b5%d0%ba%d1%81-%d0%ba%d0%b5%d1%80%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%82%d0%b2%d0%be-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%be%d0%b4%d1%83-%d0%b7-2

До теми

«Львівський локомотиворемонтний завод» продавав незаконно розпродавав своє майно

Прокуратура повідомила про підозру у розтраті майна та підробці документів колишнім голові правління та директору з виробництва та «Львівського локомотиворемонтного заводу». Екс-керівництво заводу підозрюють у махінаціях на майже мільйон гривень.

Як повідомила 9 липня керівниця прокуратури Львівської області Ірина Діденко, екс-голова правління локомотиворемонтного заводу разом з колишнім директором виробництва виготовили неіснуючий лист від імені приватної фірми, у якому начебто ця компанія просить завод повернути надлишки кольорових та чорних металів після ремонту техніки. На підставі цього підробленого документу у 2018 році вони вивезли майно заводу, вартістю майже 1 млн грн, щоб продати його. Під час транспортування металу правоохоронці виявили махінацію і наклали арешт на майно заводу.

За словами Діденко, прокуратура зібрала достатньо доказів і повідомила обидвом колишнім посадовцям про підозру у розтраті майна та підробці документів. Незабаром чоловікам обернуть міру запобіжного заходу.

Торік ZAXID.NET уже повідомляв ^(https://zaxid.net/lvivskiy_zavod_zavdav_ukrzaliznitsi_zbitkiv_na_65_mln_grn_n1491502) про махінації на заводі «Львівський локомотиворемонтний завод». Завод для потреб «Укрзалізниці» купував свою ж продукцію. Такі дії керівництва заводу «Укрзалізниці» завдали 6,5 млн грн збитків. Факти порушення виявили спеціалісти департаменту внутрішнього аудиту і контролю «Укрзалізниці» під час спеціальної перевірки.

ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» засноване у 1861 році. Завод належить державі і ремонтує магістральні електровози, промисловий залізничний транспорт та тягові агрегати кар’єрних електровозів. Також цей завод постачає запасні частини на замовлення українських та закордонних залізниць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми