ДТП на Яворівському полігоні: у госпіталі повідомили про стан військових, серед яких дві жінки

17:22 20 січня 2021 р.

На Львівщині вісьмом військовослужбовцям, яких госпіталізували з травмами після ДТП біля Яворівського полігону, надано кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичному центрі Західного регіону.

Про це на пресконференції заявив заступник начальника військово-медичного центру Західного регіону, полковник медичної служби Володимир Княгиницький, повідомляє ^(https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3174674-dtp-na-avorivskomu-poligoni-stalo-vidomo-pro-stan-vijskovih.html) кореспондент Укрінформу, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Зараз у нас в лікарні 8 потерпілих із вчорашньої ДТП. Стан у всіх задовільний. Вчора троє були середньої важкості, але без загрози для життя. Серед них — дві жінки. Одну терміново прооперували напередодні, бо вона мала неврологічні прояви, переломи хребців і вимагала ургентної операції хребта. Другу жінку, теж з переломами хребців, прооперували сьогодні, її стан задовільний. Найбільше з усіх постраждав водій, у нього був перелом кінцівки з відкритою раною. Йому зробили вчора декілька операцій, але це ще не закінчення, далі будуть проводити поетапні операції з відновлення і реабілітації», — поінформував він.

За словами Княгиницького, «в інших госпіталізованих військових є переломи ключиць, вони також планово готуються до хірургічного втручання». Ще двоє поступили зі струсом головного мозку, але стан їх задовільний, хірургічного втручання не потребують, зазначив він.

Княгиницький додав, що постраждалі — військові різного віку, з різних частин та областей України, в навчальному центрі вони проходили перепідготовку на полігоні по різних спеціальностях. Коли сталася ДТП, їхали від місця навчання на постійне місце дислокації.

ДТП на Яворівському полігоні: удар був такої сили, що кабіну понівечило, а пасажирів із кузова порозкидало (відео) ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/na-viiskovomu-polihoni-dtp-lyudei-zatysnulo-v-kabini-88763)

Нові подробиці ДТП на Яворівському полігоні: 8 госпіталізованих ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/novi-podrobytsi-dtp-na-yavorvskomu-polihoni-8-hospitalizovanykh-88768)