До кінця літа у Львові завершать ремонт вулиць Курмановича і Данила Апостола

%d0%b4%d0%be-%d0%ba%d1%96%d0%bd%d1%86%d1%8f-%d0%bb%d1%96%d1%82%d0%b0-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b0%d1%82%d1%8c-%d1%80%d0%b5%d0%bc%d0%be%d0%bd-2

Підрядники фактично проклали 3,5 км нової дороги

Підрядники закінчують капітальний ремонт вулиць Генерала Курмановича і Данила Апостола у Залізничному районі Львова. Одну частину Курмановича — від вул. П’ясецького до вул. Данила Апостола практично завершили, тут вже висадили 1500 кущів і 65 дерев. А ділянку вул. Данила Апостола до вул. Рудненської відремонтують до кінця серпня. Роботи виконує роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

«На ділянці до вул. Рудненської підрядник уже наніс перший шар асфальту в напрямку до військової частини. Зараз чекаємо проектного рішення, щоб рухатися далі. Ця ділянка коротша, порівняно з першою, але комплекс робіт аналогічний — замінено магістральний водопровід, збудована дощова каналізація, всі інженерні мережі поміняні майже на 100%. Залишається зробити дорожній одяг, постелити дорожнє полотно і зробити освітлення», — повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

Від вул. Данила Апостола до Рудненської ще доробляють корито під дорожнє покриття, зараз облаштовують бордюри та тротуари.

«Я задоволений якістю виконання робіт першої черги. Це була найгірша дорога у Залізничному районі. Сьогодні вул. Курмановича у тій частині, яка вже зроблена, є найкращою. Прекрасне покриття, велосипедні доріжки, хідники хороші, якісне освітлення. Також тривають роботи на вул. Д. Апостола. Разом це орієнтовно 3,5 км фактично нової дороги, якої тут раніше не було, адже йде заміна усіх комунікацій, мереж. Тут було болото, а з’являється нормальна дорога. Однозначно, що тут буде суттєво покращене транспортне сполучення, бо сьогодні вже будь-який водій автобуса сюди залюбки поїде», — розповів ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/280502-oriientovno-3-5-km-faktychno-novoi-dorohy-iakoi-tut-ranishe-ne-bulo-mer-lvova-pro-vulytsi-kurmanovycha-ta-danyla-apostola) під час огляду робіт 27 липня мер Львова Андрій Садовий.

фото прес-служби ЛМР

Також на ремонті зараз сусідня вулиця – Данила Апостола. Одна її частина, яку ремонтував «Онур» вже відкрита — від вул. Данила Апостола, 9а до вул. Північної. Другу частину — від вул. Курмановича до вул. Данила Апостола, 9а — ремонтує ТзОВ «НВК Шляхбуд» і планує завершити роботи до кінця літа.

«Підрядник запевняє: до кінця літа ремонт буде завершений. Ми йому допомагаємо, підсилюємо. Цей відрізок не є магістральною вулицею, тому впевнені, що підрядник встигне так, як планує», — розповіла директорка ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter