Донька Козловського пропонує Львівській міськраді мирову угоду. Компанія «Дари Львівщини» готова заплатити 18 млн грн в міський бюджет

Донька Козловського пропонує Львівській міськраді мирову угоду

У 2019 році комунальні ринки «Винниківський» та «Підзамче» перейшли у приватну власність доньки Григорія Козловського

Фірма «Дари Львівщини», яка отримала у приватну власність майно двох комунальних ринків, пропонує Львівській міськраді укласти мирову угоду. Компанія, офіційною власницею якої є Софія Максимець ^(https://zaxid.net/sofiya_maksimets_tag54092/), донька відомого бізнесмена Григорія Козловського ^(https://zaxid.net/grigoriy_kozlovskiy_tag44449/), планує компенсувати місту 18 млн грн за врегулювання судових спорів.

Про перереєстрацію майна двох львівських ринків («Винниківський» та «Підзамче») стало відомо ^(https://zaxid.net/donka_kozlovskogo_otrimala_u_vlasnist_dva_lvivski_rinki_n1502717) у травні 2020 року після публікації розслідування «Наших грошей. Львів». Обидва ринки Львівська міськрада передала в оренду ТОВ «Дари Львівщини» ще у 2001 році. Влітку 2019 року у цієї фірми змінились власники: новою власницею компанії стала донька депутата Львівської облради від «ЄС» Григорія Козловського Софія Максимець ^(https://zaxid.net/sofiya_maksimets_tag54092/).

Після зміни власника ринків їхнє майно перейшло з комунальної в приватну власність. Для того, щоб «закріпити» право власності на два ринки компанія «Дари Львівщини» віддала майно базарів в іпотеку фірмам «Винниківський шлях» і «Галицький шлях», засновниками яких на той час був Григорій Козловський ^(https://zaxid.net/grigoriy_kozlovskiy_tag44449/) та бізнес-партнер Козловського, депутат ЛМР від «ЄС» Олексій Різник ^(https://zaxid.net/oleksiy_riznik_yurist_kozlovskogo_tag53366/).

У мерії Львова вважають незаконною схему приватизації, цю позицію підтримав ^(https://zaxid.net/minyust_skasuvav_pravo_vlasnosti_donki_kozlovskogo_na_dva_lvivski_rinki_n1504250) Мін’юст. Зараз триває окремий судовий розгляд щодо витребування майна ринків з приватної власності, скасування реєстрації прав власності, а також визнання недійсними договорів іпотеки.

Звернення компанії «Дари Львівщини» щодо укладення мирової угоди

Компанія «Дари Львівщини» наприкінці лютого 2021 року звернулась до Львівської міськради з пропозицією укласти мирову угоду. Ввечері у понеділок, 1 березня, адвокат фірми «Дари Львівщини» та депутат ЛМР від «ЄС» Юрій Ломага ^(https://zaxid.net/yuriy_lomaga_yurist_kozlovskogo_tag53367/) оприлюднив позицію щодо врегулювання судових спорів та укладення мирової угоди.

«Вважаю доцільнішим призупинити судові баталії та рекомендував товариству [«Дари Львівщини»] компенсувати місту кошти в сумі 18 мільйонів, які надійдуть до міського бюджету і слугуватимуть для розвитку міста. Звертаюсь до Львівської міської ради із такою заявою, щодо врегулювання в мирному порядку судових справ. Зокрема йдеться про судові спори що стосуються ринку «Винниківський» та ринку «Підзамче», – написав ^(https://www.facebook.com/ratfo/posts/3761057523984359) на своїй сторінці Юрій Ломага ^(https://zaxid.net/yuriy_lomaga_yurist_kozlovskogo_tag53367/).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми