Дитсадки Львова відкриють з 17 липня. Львівська мерія вирішила відновити роботу дошкільних закладів за окремим протоколом

%d0%b4%d0%b8%d1%82%d1%81%d0%b0%d0%b4%d0%ba%d0%b8-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d0%b7-17-%d0%bb%d0%b8%d0%bf%d0%bd%d1%8f

Дитячі садки Львова не працювали чотири місяці

З п’ятниці, 17 липня, у Львові відновлюють роботу усіх дитячих садків. Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС на засіданні 14 липня.

Комісія із надзвичайних ситуацій вирішила відкрити дитячі садки з 17 липня. Дитсадки зможуть працювати за умови дотримання правил карантину, зокрема, температурного скринінгу у працівників, відсутність багаторазових рушників, килимів та постійної дезінфекції поверхонь.

Окрім того, з середи, 15 липня, у Львові відновлять роботу інклюзивно-ресурсні центри. Також міська комісія ТЕБ і НС дозволила з 15 липня відновити роботу готелів та хостелів.

Натомість під забороною залишається робота театрів та кінотеатрів, а також у Львові заборонені заходи за участі понад 10 людей.

Рішення про закриття на карантин усіх навчальних закладів, у тому числі і дитсадків, було одним із перших заходів у зв’язку із оголошеним у країні карантином. Дитячі садочки Львова перестали працювати ^(https://zaxid.net/u_lvovi_u_vsih_navchalnih_zakladah_vvodyat_karantin_do_3_kvitnya_n1499057) з 12 березня. Після перших етапів послаблення карантину батьки почали вимагати у місцевої влади відкрити садочки та навіть провели у червні невеликий пікет під стінами ЛОДА.

Під час засідання 13 липня обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення дозволити відкрити в області дитсадки. Однак дату відкриття садків визначають місцеві комісії. Так, наприклад, у Червонограді вирішили відтермінувати відновлення роботи дитсадків до серпня, а у більшості районних центрів садочки запрацюють упродовж найближчих днів.

Зазначимо, що львівські дитсадки цього року будуть працювати ^(https://zaxid.net/dityachi_sadki_u_lvovi_pratsyuvatimut_vprodovzh_lita_n1501495) до кінця літа.

Правила відвідування дитсадків під час карантину:

  • Якщо батьки будуть вести дитину вперше після відновлення роботи, вони мають проінформувати про це вихователя до 17:00 години за 1 день до приходу;
  • Прийом дітей триватиме з 07:30 до 10:00 за межами будівлі дитсадку;
  • Батьки мають надати письмову згоду про дотримання правил відвідування садочку під час послаблення карантину;
  • Для батьків вхід у приміщення дитячого садка заборонений;
  • При найменших ознаках нездужання дитини впродовж дня батьки зобов’язані її забрати і звернутися до сімейного лікаря;
  • Упродовж дня кожні чотири години дітям та працівникам будуть міряти температуру;
  • Заборонено приносити з дому до дитячого садка самокати, велосипеди, м’які та пластикові іграшки.

За вчорашню добу, 13 липня, львівські лабораторні центри провели 1233 ПЛР-тести. У 147 людей – позитивні результати (68 – мешканці Львова). Протягом останнього тижня МОЗ фіксує ^(https://zaxid.net/moz_rekomenduye_poslabiti_karantin_na_lvivshhini_n1504625) у Львові покращення ситуації з захворюванням на Covid-19.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter