Де у Львові можна зробити тестування на коронавірус і скільки це коштує. Адреси і ціни

%d0%b4%d0%b5-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%bd-2

У Львові, та й в Україні загалом, більшає хворих, в яких діагностують коронавірусну інфекцію. У місті вже зафіксовано понад 2000 хворих на Covid-19, в межах області ця цифра уже перевищила 3,5 тис. Хоч на справді інфікувалося коронавірусом значно більше людей: хтось вже перехворів, у когось захворювання протікає безсимптомно, але така людина заражає оточуючих людей.

ZAXID.NET поцікавився, де у Львові можна пройти тестування на коронавірус і скільки це коштує.

Для кого обстеження безкоштовне?

Пацієнтам, які захворіли і потрапили до лікарень з симптомами коронавірусної інфекції, ПЛР-дослідження проводять безкоштовно. Безкоштовно таке обстеження роблять і людям, які були в контакті з хворими на коронавірус за скеруванням сімейних лікарів. Такі дослідження роблять у шести лабораторіях Львова під керівництвом Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України.

У Львові, окрім ПРЛ-досліджень, на які була доволі велика черга, віднедавна почали проводити ІФА-тестування (імуноферментний аналіз), під час якого визначають наявність у сироватці крові імуноглобулінів: одні вказують на те, що йде гострий процес захворювання, інші — що людина перехворіла або зустрілася з вірусом і у неї виробилися антитіла.

Такі дослідження проводять у шести медичних закладах Львова, які мають спеціальні лабораторії: у 2-й і 3-й міських поліклініках, 1-й і 4-й міських лікарнях, міській дитячій лікарні на вул. П. Орлика і Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

ІФА-тестування, як повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, безкоштовно проводять, передусім, медичним працівникам, хворим, особам, які контактували з хворими на коронавірус, працівникам комунальних служб ( якщо є підозра на коронавірус). Днями розпочали обстеження освітян, які будуть брати участь у проведенні ЗНО.

Ці категорії львів’ян обстежуть коштом міського бюджету.

Людям, у яких ІФА-тестування дало позитивний результат, обов’язково проводять ПЛР-дослідження.

Скільки коштує обстеження у приватних лабораторіях?

У Львові ПЛР і ІФА- дослідження на коронавірус проводять і приватні лабораторії, але обстеження у них, звісно, платні.

У лабораторії медичного центру Святої Параскеви ^(https://www.medcenter.lviv.ua/price) ПЛР-дослідження на коронавірус коштує 1745 грн. ІФА-тестування на визначення імуноглобулінів А і G – 778 грн кожний. Якщо робити дослідження відразу двох, то 1458 грн.

У лабораторії Сінево ^(https://www.synevo.ua/ua/centers/25) ПЛР-досліджень не роблять. ІФА-тестування на виявлення імуноглобулінів А і G коштує 600 грн кожний. Якщо замовляти дослідження на два види імуноглобулінів, то є 10% знижка.

Лабораторія МеДіс. ^(https://www.medis.com.ua/) ПЛР- дослідження коштує 1500 грн. ІФА-тестування на імуноглобуліни М і G – 500 грн кожний. Два – 750 грн.

Лабораторія Унілаб. ^(https://unilab.com.ua/index.php/ua/) ПЛР- дослідження коштує 1500 грн. Але якщо оплачувати послугу онлайн, є 10% знижка. ІФА-тестування на визначення імуноглобуліну М і G коштує 400 грн кожний.

Лабораторія Ескулаб ^(https://esculab.com/blog-lviv). ПЛР-дослідження коштує 1500 грн, результат – 3-4 робочі дні, і 2100 грн –результат за 2 дні. Наразі лише ця лабораторія виконує усі три показники ІФА-тестування на визначення імуноглобулінів А. M і G — 550 грн кожне. Якщо замовляти всі три – 1170 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter