Детективи НАБУ провели обшуки у львівському офісі компанії Onur. Одному з керівників компанії повідомили про підозру

Обшуки відбулись у львівському офісі компанії Onur
Детективи Національного антикорупційного бюро України у понеділок, 20 липня, провели обшуки у львівському офісі компанії Onur Group Ukraine та повідомили про підозру одному з керівників компанії. Про це повідомило НАБУ у Twitter, опублікувавши ^(https://twitter.com/nab_ukr/status/1285218362717601792) фото обшуків.
Детективи НАБУ вручили підозру одному з керівників Onur
Компанія Onur Group Ukraine підтвердила, що обшуки у кримінальній справі щодо діяльності екс-керівника Укравтодору Славоміра Новака відбуваються саме у них, однак не повідомила, кому саме з працівників оголосили підозру.
Згодом на сторінці компанії Onur Group Ukraine опублікували ^(https://www.facebook.com/onurgroup.ua/photos/a.451494978375913/1394297637428971/?type=3&theater) заяву головного координатора Емре Караахметоглу: «Я заперечую будь-які підозри щодо мене та компанії і стверджую, що вони є необґрунтованими. Ми відкриті до співпраці із слідством і допоможемо всім чим можемо, щоб справа швидше перейшла до суду, були встановлені та справедливо покарані винні особи, а з мене та компанії були зняті будь-які підозри».
Як інформував ZAXID.NET, сьогодні у Польщі затримали ^(https://zaxid.net/eks_golovu_ukravtodoru_slavomira_novaka_zatrimali_u_polshhi_za_pidozroyu_u_koruptsiyi_n1505228) колишнього голову «Укравтодору» Славоміра Новака. Його звинувачують в організації злочинної групи, корупції та відмиванні коштів.
НАБУ підозрює, що у 2016-2019 роках низка чиновників «Укравтодору» створила злочинну групу ^(https://zaxid.net/eks_golovu_ukravtodoru_pidozryuyut_v_rozkradanni_koshtiv_na_remont_dorig_n1505243), діяльність якої була спрямована на розкрадання коштів міжнародних організацій, виділених на будівництво доріг в Україні. За версією слідства, корупційна схема розпочиналася на території України, а фактично закінчувалася на території Польщі.
Сума тендерів, яка відпрацьовується у рамках спільного слідства українських і польських правоохоронців щодо ексглави Укравтодору Славоміра Новака, становить 270 млн євро.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter