Держгеокадастр скасував рішення про передачу землі заповідника «Тустань» у приватну власність. Ділянка залишиться у державній власності та буде передана в постійне користування заповіднику

Ділянку залишать у державній власності та передадуть у постійне користування заповіднику

Рішення про передачу земельної ділянки заповідника «Тустань» у приватну власність скасували. 0,12 га землі історико-культурного заповідника «Тустань», яку в кінці серпня Держгеокадастр у Львівській області передав у власність приватній особі під садівництво, залишили у державній власності. Про це у четвер, 17 вересня, повідомили на сторінці заповідника.

«Ділянка залишиться у державній власності й буде передана в постійне користування Державному історико-культурному заповіднику «Тустань». Це сталося після широкого розголосу #SaveТустань, активної позиції багатьох небайдужих людей, журналістів, активістів. Сьогоднішня перемога – це лише початок. Проблема, з якою зіткнулась Тустань, є системною і для її вирішення потрібна залученість всіх сторін – держави, заповідників, музеїв. І ближчим часом ми плануємо докласти зусиль для того, щоб цей процес розвивався активніше», – зазначено на сторінці ^(https://www.facebook.com/tustan.ua/photos/a.118533468234850/3345444882210343/?type=3&theater) заповідника у Facebook.

Також у повідомленні зазначено, що сьогодні відбулася зустріч керівництва заповідника з міністром Олександром Ткаченком і заступницею міністра Світланою Фоменко щодо вирішення питань збереження культурної спадщини.

Нагадаємо, як раніше повідомляв ^(https://zaxid.net/zapovidnik_tustan_zayaviv_pro_nezakonne_zahoplennya_chastini_teritoriyi_n1507682) ZAXID.NET, Держгеокадастр Львівської області передав 0,12 га землі історико-культурного заповідника «Тустань» у приватну власність. Ділянку, що розташована біля Урицьких скель, передали бійцю АТО під садівництво. Такі дії Держгеокадастру адміністрація заповідника називала незаконними і вимагала повернення землі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter