Державний реєстратор незаконно відчужив комунальне приміщення у центрі Львова. Зміни у Держреєстрі щодо нежитлового приміщення були внесені ще кілька років тому

%d0%b4%d0%b5%d1%80%d0%b6%d0%b0%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d1%80%d0%b5%d1%94%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%80-%d0%bd%d0%b5%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%bd%d0%be-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%87-2

До теми

Державного реєстратора підозрюють у причетності до незаконного переведення нежитлового комунального приміщення у центрі Львова у приватну власність. Як повідомили у поліції, зловмисника викрили слідчі Галицького відділу поліції спільно із співробітниками Управління протидії кіберзлочинності. У четвер, 3 вересня, 28-річному львів’янину повідомили про підозру.

«Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що підозрюваний, перебуваючи на посаді державного реєстратора, несанкціоновано змінив у Державному реєстрі прав на нерухоме майно та їх обтяжень інформацію щодо нежитлового приміщення, розташованого у центрі міста Львова, яке перебувало у комунальній власності Львівської міської ради», – повідомили ^(https://lv.npu.gov.ua/news/podiya/u-lvovi-slidchi-povidomili-pro-pidozru-derzhavnomu-rejestratoru-prichetnomu-do-nezakonnogo-perevedennya-komunalnogo-majna-u-privatnu-vlasnist1/) у поліції.

Як розповіли ZAXID.NET у поліції, справа тягнеться кілька років. У поліції не повідомляють ні вулиці, ні площі приміщення, яке було незаконно переведене у приватну власність. Наразі триває досудове розслідування.

За несанкціоновану зміну інформації у 28-річному львів’янину повідомили про підозру за ч. 1 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Йому загрожує штраф або виправні роботи на строк до двох років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми