Делегати УАФ провели конгрес на «Арені Львів» всупереч забороні на масові заходи. Міністр Олег Немчінов уже отримав прочухан від прем’єра

%d0%b4%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%b3%d0%b0%d1%82%d0%b8-%d1%83%d0%b0%d1%84-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%b3%d1%80%d0%b5%d1%81-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d1%80%d0%b5%d0%bd-2

Під час офіційної частини конгресу делегати УАФ сиділи на трибуні на відстані одне від одного

На «Арені Львів» 7 червня відбувся XXIII Конгрес Української асоціації футболу. Про його організацію саме у Львові на офіційному сайті УАФ сповістили ^(https://uaf.ua/article/39327) ще 21 травня. От тільки проведення масових заходів у Львові за участі понад 10 людей досі заборонене через поширення коронавірусу.

На офіційному сайті УАФ повідомили ^(https://uaf.ua/article/39424), що на заході присутні 92 делегати, із дотриманням передбачених законодавством санітарних та протиепідемічних заходів. І показали фотографію, де делегати сидять на трибунах.

Конгрес УАФ на «Арені Львів» (фото УАФ)

От тільки Львів не перейшов на другий етап послаблення карантину. Відтак тут не можна проводити масові зібрання та заходи за участі більше 10 людей.

Інформацію про заборону на масові заходи нагадали й міністру Кабінету міністрів України Олегу Немчінову ^(https://zaxid.net/oleg_nemchinov_tag53285/). Він виклав фотографії з конгресу, в коментарях до яких йому і написали про таку заборону. Чиновник заявив, що організатори отримали дозволи на проведення заходу. От тільки в кого? Стадіон перебуває у державній власності, а не міста чи області. Зараз цей пост недоступний.

При цьому один з коментарів залишив депутат від «Слуги народу» Михайло Радуцький. Він пообіцяв, що з цього питання звернеться до прем’єр-міністра, а також спитає про це під час питань години до уряду у Верховній Раді.

Допис Олега Немчінова та коментар від Михайла Радуцького (скріншот Tribuna.com)

Після коментаря Радуцького та інших користувачів Олег Немчінов видали свій допис. Причиною стали не лише несхвальні коментарі, але й реакція прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, який був здивований, що міністр його уряду прямо порушує карантинні обмеження у той час, коли сам Шмигаль проводить у Львові екстренні наради ^(https://zaxid.net/cherez_visoku_zahvoryuvanist_na_covid_19_premyer_ministr_proviv_u_lvovi_ekstrenu_naradu_n1503265) через високі темпи поширення Covid-19.

«»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter