Гроші є, але чи буде у нас дорога до Краковця?

%d0%b3%d1%80%d0%be%d1%88%d1%96-%d1%94-%d0%b0%d0%bb%d0%b5-%d1%87%d0%b8-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d0%b5-%d1%83-%d0%bd%d0%b0%d1%81-%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b3%d0%b0-%d0%b4%d0%be-%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%ba-2
^(https://zaxid.net/blogger/galina_litvin_u53301/) Галина Литвин ^(https://zaxid.net/blogger/galina_litvin_u53301/)

виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»

Нарешті стартували ремонтні роботи на дорозі Мостиська – Краковець ^(https://zaxid.net/na_lvivshhini_za_146_mln_grn_vidremontuyut_dorogu_vid_mostisk_do_krakivtsya_n1505000) у рамках проєкту, що реалізують Служба автомобільних доріг у Львівській області, Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» та Підкарпатське управління воєводських доріг Республіки Польща за підтримки Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020!

Проєкт «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури» є вкрай важливим, адже це:

1. Єдиний транскордонний проєкт, виграний у відкритому конкурсі Програми, де українська сторона отримує від ЄС 96% бюджету, а польська – 4%. Зазвичай пропорції фінансової підтримки не є на користь України;

2. Передбачає ремонт найдовшої ділянки транскордонної дороги з українського боку за підтримки Програми – 19,1 км;

3. Перший проєкт співпраці Служби автомобільних доріг у Львівській області із відповідником у Підкарпатському воєводстві Республіки Польща, який ініціювала та підготувала Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», що передбачає не лише ремонт дороги. Ми у співпраці з партнерами напрацьовуємо ідеї наступних спільних проєктів розбудови дорожньої інфраструктури українсько-польського прикордоння.

Що це все означає на практиці?

Донор (Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020) дуже пильно стежить за виконанням цих ремонтних робіт. Якщо буде провал, як це було у попередньому програмному періоді з проєктами Державної митної служби, навряд чи можна сподіватися на подальшу підтримку дорожніх проєктів з боку ЄС на Львівщині. Натомість, якщо об‘єкт буде здано вчасно і якісно — зараз у контексті планування нової фінансової перспективи Програми Польща-Білорусь-Україна – шанси Львівської області бути конкурентоспроможною і перемагати у наступних конкурсах значно зростуть.

Асоціація Єврорегіон Карпати – Україна ініціювала та підготувала проєкт, Львівська обласна рада виділила з обласного бюджету понад 60 млн грн співфінансування. Тепер все в руках Львівської обласної державної адміністрації, аби кошти на папері стали реальними грішми на рахунках замовника, а також Служби автомобільних доріг у Львівській області і компанії-підрядника у частині забезпечення належного виконання робіт. Дуже сподіваюся, що так і буде!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter