Гостей у Львові дуже мало. Не думаю, що економіка зазнає великих втрат, — мер Львова

17:13 11 січня 2021 р.

Львів плавно вийшов з Різдва і увійшов у локдаун. Станом на сьогодні закриті промислові магазини, не працюють спортивні комплекси, басейни, але можна вільно купити продукти, працюють аптеки, кава на виніс.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Тобто все в рамках тієї постанови, яку прийняв уряд. Тому мені приємно, що рішення про локдаун проговорилося з міськими головами ще в середині грудня, ми його акцептували, людям дали іможливість відсвяткувати Різдво, Новий рік.

Зараз гостей у Львові дуже мало, всі погодились на ці жорсткі обмеження на два тижні. На вихідних були деякі нюанси, тому що не всі переорієнтувалися достатньо швидко. І моніторингові групи, і поліція працюють. Були порушення, і на них були складені протоколи, тобто людям за це потрібно буде нести відповідальність. За моєю інформацією, поліція склала більше сотні протоколів.

Теперішнє рішення приймали колегіально, тому його треба поважати і виконувати. Не думаю, що економіка зазнає великих втрат, тим більше, що є компенсації підприємцям від держави. Всі підприємства і громадський транспорт працюють, тому рекомендація всім — ходити в масках і дотримуватись дистанції», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Поліція Львівщини виявила 8 січня 63 порушення карантинних вимог ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/politsiya-lvivshchyny-vyyavyla-8-sichnya-63-porushennya-karantynnykh-vymoh-88563)

З 8 січня в Україні починають діяти посилені карантинні обмеження, — Уряд ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/z-8-sichnya-v-ukrayini-pochynayut-diyaty-posylenni-karantynni-obmezhennya-uryad-88542)

Повний локдаун: на Львівщині створено додаткові мобільні групи поліціянтів (відео) ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/povnyi-lokdaun-na-lvivshchyni-stvoreno-dodatkovi-mobilni-hrupy-politsiyantiv-video-88546)

Епіцентр вигадав свою схему для роботи у локдаун ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/epitsentr-vyhadav-svoyu-skhemu-dlya-roboty-u-lokdaun-88548)