Головні новини Львова за 7 червня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bd%d1%96-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-7-%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%bd%d1%8f-%d1%88%d0%b2%d0%b8%d0%b4-2

Фітнес-клуби проти карантину, спека проти грози, хресна дорога проти Карпат. Основне за день у короткому огляді подій за неділю, 7 червня.

+68 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Від початку пандемії коронавірус Covid-19 підтвердили у 2121 мешканця Львівської області (+68 за попередню добу). За кількістю виявлених минулої доби випадків інфікування Львівщина займає перше місце в Україні (і це не вперше!). Як там в інших містах/селах, можна слідкувати по нашій карті ^(https://zaxid.net/koronavirus_v_ukrayini_karta_poshirennya_covid_19_online_na_kozhen_den_n1502200).

Львівські фітнес-клуби заявили про відкриття залів всупереч забороні ^(https://zaxid.net/lvivski_fitnes_klubi_zayavili_pro_vidkrittya_zaliv_vsuperech_zaboroni_n1503288)

На це чекає багато хто, але офіційного дозволу відкривати спортзали наразі немає. Це розуміють і самі власники фітнес-клубів, які пояснили, що чекали на цей дозвіл ще минулого тижня – спершу 1 червня, потім 5 червня. Але коли обласна комісія в п’ятницю продовжила місцевий карантин до 12 червня, директори фітнес-центрів вирішили піти проти цієї комісії і публічно оголосити про відкриття залів із понеділка, 8 червня.

Міністр охорони здоров’я попередив про небезпеку нової хвилі епідемії Covid-19 ^(https://zaxid.net/ministr_ohoroni_zdorovya_poperediv_pro_nebezpeku_novoyi_hvili_epidemiyi_covid_19_n1503289)

Керівник МОЗ Максим Степанов каже, що в багатьох країнах зараз фіксують збільшення захворюваності на коронавірус – у Німеччині, Китаї, Південній Кореї. В Україні теж останні кілька днів фіксують під 500 і більше нових випадків інфікування. А це може означати, що небезпека другої хвилі епідемії коронавірусу є цілком реальною. Тому різких рухів не робимо і далі носимо маски, використовуємо антисептики і дотримуємось соціальної дистанції.

На даху львівської парковки вперше проведуть живий автоконцерт ^(https://zaxid.net/na_dahu_lvivskoyi_parkovki_vpershe_provedut_zhiviy_avtokontsert_n1503291)

«Піккардійська терція» наважилася на незвичний концерт. Наразі відбирають репертуар, репетирують. Квитки ще можна придбати, хоча слухачам без автомобіля буде важко, оскільки концерт відбуватиметься на даху автопарковки у комплексі «Південний». Музиканти будуть на сцені, слухачі по своїх автомобілях.

На горі Піп Іван у Карпатах розпочали спорудження Хресної дороги ^(https://zaxid.net/na_gori_pip_ivan_u_karpatah_rozpochali_sporudzhennya_hresnoyi_dorogi_n1503297)

Хресна дорога має пролягати від підніжжя гори Піп Іван (Чорногірський) до самої вершини. Ініціатори створення цієї дороги кажуть, що вона буде найдовшою і найскладнішою з усіх, які зараз є. Це настільки серйозна заявка, що [приготуйтесь, зараз буде незвичне] начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко назвав цю ініціативу «невігласним вишиватництвом». І це ще найм’якший пасаж з його реакції.

Мінрегіон оприлюднив проекти майбутніх районів України ^(https://zaxid.net/minregion_oprilyudniv_proekti_maybutnih_rayoniv_ukrayini_n1503282)

Усі ті зміни меж районів та областей, про які вам доводилося читати, тепер нарешті показали на нормальних картах. Але Мінрегіон попереджає, що це перший проектний документ, який ще зміниться під час узгоджень/обговорень на рівні уряду. Або не зміниться!

На АЗС біля Житомира побили нардепа від «Слуги народу» ^(https://zaxid.net/bilya_zhitomira_na_zapravtsi_pobili_narodnogo_deputata_vid_slugi_narodu_n1503293)

Однопартійці кажуть, що це схоже на побутовий конфлікт. Заправка, черга, суперека. Але бійка була серйозна: нардеп Юрій Заславський (взагалі не дуже публічний і небагатослівний на засіданнях) після одного з ударів знепритомнів.

Наступного тижня на Україну чекають аномальна спека та грози ^(https://zaxid.net/nastupnogo_tizhnya_na_ukrayinu_chekayut_anomalna_speka_ta_grozi_n1503302)

Спершу буде спекотно (але не всюди), потім грози (але не всюди), потім повернеться спека. Чекаємо на +32°. Це вже літо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter