Головні новини Львова за 4 жовтня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Ейджизм по-українськи, частину вул. Пилипа Орлика відкрили для проїзду та інші події у короткому огляді новин від ZAXID.NET за неділю, 4 жовтня.

+162 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 4 жовтня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 21 194 (+162 за попередню добу).

Не беруть на роботу ^(https://zaxid.net/ne_berut_na_robotu_n1508544)

Якщо ви думаєте, що ви професійні, повні сил, за плечима вже є бодай один десяток років досвіду і що тепер знайти роботу для вас не буде жодних проблем – то ви дуже сильно помиляєтеся. Розповідаємо, що таке ейджизм по-українськи.

Частина вул. Пилипа Орлика вже відремонтована і відкрита для проїзду ^(https://zaxid.net/chastina_vul_p_orlika_vzhe_vidremontovana_i_vidkrita_dlya_proyizdu_n1508552)

Частина вулиці Пилипа Орлика, яку капітально ремонтують з кінця липня, вже готова. У неділю, 4 жовтня, відрізок від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові відкрили для проїзду транспорту.

У Львові сталася пожежа на підприємстві «Електрон-Карат» ^(https://zaxid.net/u_lvovi_stalasya_pozhezha_na_pidpriyemstvi_elektron_karat_n1508550)

25 пожежників більше години гасили вогонь на електропідстанції підприємства на вул. Стрийській, 202.

На Львівщині розшукують 28-річну жінку, яка вийшла в магазин і зникла ^(https://zaxid.net/na_lvivshhini_rozshukuyut_28_richnu_zhinku_yaka_viyshla_v_magazin_i_znikla_n1508558)

У суботу зранку, 3 жовтня, у Бориславі зникла 28-річна Надія Стельмах. Жінка вийшла з дому в магазин о 09:00 і зв’язок з нею обірвався.

«Рух» та «Львів» не змогли виявити сильнішого у дербі ^(https://zaxid.net/ruh_ta_lviv_ne_zmogli_viyaviti_silnishogo_u_derbi_n1508554)

Львівські команди «Рух» та «Львів» і надалі без перемог в УПЛ, відтак клуби посідають останні місця в турнірній таблиці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter