Головні новини Львова за 30 травня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних


Початок руху поїздів на Заході України, посилення дощів та річниця трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Ці та інші новини у короткому огляді ZAXID.NET за суботу, 30 травня.
+56 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)
Станом на 30 травня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 1619 (+56 за попередню добу).
Через чотири роки після Грибовицької трагедії немає жодних вироків і винуватців ^(https://zaxid.net/cherez_chotiri_roki_pislya_gribovitskoyi_tragediyi_nemaye_zhodnih_virokiv_i_vinuvattsiv_n1502936)
У суботу, 30 травня, виповнюється четверта річниця Грибовицької трагедії. У цей день у 2016 році під час гасіння пожежі на полігоні ТПВ стався масштабний обвал сміття, унаслідок чого загинули троє пожежників. Тіло ще одного загиблого під завалами еколога ЛКП «Збиранка» Олександра Бутіна так і не знайшли.
Синоптики оголосили штормове попередження через сильні дощі ^(https://zaxid.net/sinoptiki_ogolosili_shtormove_poperedzhennya_cherez_silni_doshhi_na_lvivshhini_ta_ivano_frankivshhini_n1502924)
У неділю, 31 травня, а також у понеділок, 1 червня на заході України пройдуть сильні дощі, які призведуть до підйому води у річках подекуди на два метри, що призведе до затоплення їхніх заплав і сільськогосподарських угідь, повідомив Український гідрометцентр.
У кількох футболістів «Карпат» виявили коронавірус ^(https://zaxid.net/u_futbolistiv_karpat_viyavili_koronavirus_n1502926)
Тестування на COVID-19 виявили позитивні результати в окремих гравців та серед персоналу львівських «Карпат». Всі інфіковані гравці і співробітники клубу одразу ж були переведені на режим самоізоляції.
На заході України рух пасажирських поїздів відновлять з 4 червня ^(https://zaxid.net/na_zahodi_ukrayini_ruh_pasazhirskih_poyizdiv_vidnovlyat_z_4_chervnya_n1502932)
Пасажирські перевезення залізницею на західній частині України будуть відновлені з 4 червня. Уже відкрито продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у напрямку Заходу України.
Високопосадовця львівської поліції оштрафували за порушення ПДР ^(https://zaxid.net/vikoposadovtsya_lvivskoyi_politsiyi_ofshtrafuvali_za_porushennya_pdr_n1502928)
У ніч на суботу, 30 травня, у Винниках патрульні зупинили автомобіль Hyundai Santa Fe за порушення правил дорожнього руху. Окрім того, у водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Як згодом виявилося, за кермом автомобіля був 43-річний начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління поліції Львівщини, полковник поліції Дмитро Кобелька.
Зеленський дозволив ФОПам не платити ЄСВ за час, коли не було прибутку ^(https://zaxid.net/zelenskiy_dozvoliv_fopam_ne_platiti_yesv_za_chas_koli_ne_bulo_pributku_n1502937)
Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що дозволяє фізичним особам підприємцям (ФОП) не платити єдиний соціальний внесок (ЄСВ) за місяці, коли вони не мали прибутку.
У лобовій ДТП з фурою на Дрогобиччині загинули два 22-річних хлопці ^(https://zaxid.net/unaslidok_lobovoyi_dtp_z_furoyu_u_drogobitskomu_rayoni_zaginuli_dva_22_richnih_hloptsi_n1502923)
У селі Уличне Дрогобицького району на Львівщині 22-річний водій легковика Mitsubishi Lancer на зустрічній смузі врізався в фуру. Унаслідок ДТП загинули водій легковика та його 22-річний пасажир.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter