Головні новини Львова за 30 серпня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bd%d1%96-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-30-%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%bf%d0%bd%d1%8f

Вибори мера Львова, шахтарі отримали державні ногороди, гроші замість «бейбі-боксів». Ці та інші події у короткому огляді новин від ZAXID.NET за неділю, 30 серпня.

+188 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 30 серпня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 14 356 (+188 за попередню добу).

Лідер «Варти» Ігор Зінкевич заявив про участь у виборах мера Львова ^(https://zaxid.net/kerivnik_varti_1_igor_zinkevich_zayaviv_pro_uchast_u_viborah_mera_lvova_n1506987)

Депутат Львівської міськради та керівник організації «Варта 1» заявив про намір балотуватися в голови Львівської ОТГ. Заяву про участь партії «Варта» та самого Зінкевича у місцевих виборах поширили на офіційному сайті партії у неділю, 30 серпня. За останніми дослідженнями соціологів, рейтинг Зінкевича у Львівській ОТГ зараз становить 9,7% (це четвертий результат серед потенційних кандидатів), партії «Варта» – 8,9%.

Львівський активіст Святослав Літинський домігся скасування регіональної мови в Одесі ^(https://zaxid.net/lvivskiy_aktivist_svyatoslav_litinskiy_domigsya_skasuvannya_regionalnoyi_movi_v_odesi_n1506992)

Відомий львівський активіст Святослав Літинський домігся скасування рішення про проголошення в Одесі російської мови як регіональної. Про перемогу в суді Літинський повідомив у неділю, 30 серпня. Аналогічні рішення до цього часу вдалося скасувати у Херсоні, Дніпрі, Одесі, Харківській та Донецькій областях.

Шість шахтарів із Львівщини отримали державні нагороди від президента ^(https://zaxid.net/shist_shahtariv_iz_lvivshhini_otrimali_derzhavni_nagorodi_vid_prezidenta_n1506993)

З нагоди Дня шахтаря президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами працівників вугільної промисловості. Серед тих, хто отримав нагороди, є й шестеро осіб із Львівської області. Один із них є працівником шахти, на якій третій день триває підземний протест працівників.

З 1 вересня в Україні замість «бейбі-боксів» видаватимуть гроші ^(https://zaxid.net/z_1_veresnya_v_ukrayini_zamist_beybi_boksiv_vidavatimut_groshi_n1506991)

З 1 вересня в Україні почне працювати механізм отримання одноразової грошової компенсації замість «пакунків малюка», відомих як «бейбі-бокси». За інформацією міністерства, батьки новонародженої дитини зможуть отримати 5 тис. грн компенсації замість «пакунка малюка», у який, зокрема, входять підгузки, вологі серветки, кілька різновидів пелюшок, дитячий одяг, засоби догляду й гігієни та інше.

Генштаб планує зменшити восени кількість призовників ^(https://zaxid.net/genshtab_planuye_zmenshiti_kilkist_prizovnikiv_voseni_n1506983)

Генеральний штаб ЗСУ планує зменшити кількість призовників протягом жовтня-грудня цього року, оскільки контракт із українським військом підписало більше 25 тис. охочих. За їхніми словами, збільшення чисельності контрактників дозволяє скоротити чисельність призову на службу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter