Головні новини Львова за 3 жовтня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Смерть від коронавірусу, філософія інклюзивного навчання, розповідь про львівську квартиру, про яку написав американський журнал, вибух у багатоповерхівці. Ці та інші події у короткому огляді новин від ZAXID.NET за суботу, 3 жовтня.

+206 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 3 жовтня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 21 032 (+206 за попередню добу).

Від коронавірусу помер відомий львівський архітектор Володимир Следзь ^(https://zaxid.net/pomer_odin_z_arhitektoiv__stadionu_arena_lviv_volodimir_sledz_n1508529)

Відомий львівський архітектор Володимир Следзь помер від коронавірусу. Він був автором ескізного проекту стадіону «Арена Львів».

Різні, але рівні: як працює інклюзія в Україні ^(https://zaxid.net/rizni_ale_rivni_yak_pratsyuye_inklyuziya_v_ukrayini_n1508517)

Філософія інклюзивного навчання на прикладі львівської сім’ї.

«Сучасні рішення, які підкреслюють щось старе, створюють найбільше шарму» ^(https://zaxid.net/suchasni_rishennya_yaki_pidkreslyuyut_shhos_stare_stvoryuyut_naybilshe_sharmu_n1508268)

Розповідаємо про львівських дизайнерів, про квартиру яких написав нью-йоркський журнал, про те, чому вони вирішили рятувати на перший погляд безнадійну квартиру й чи готові її комусь продати.

У багатоповерхівці на вул. Кульчицької у Львові стався вибух ^(https://zaxid.net/u_bagatopoverhivtsi_na_vul_kulchitskoyi_u_lvovi_stavsya_vibuh_n1508538)

У квартирі знайшли апарат, який вибухнув, ймовірно у ньому варили самогон чи готували наркотики.

Під час обшуків поліція знайшла у наркоторговця 2 кг марихуани ^(https://zaxid.net/pid_chas_obshukiv_politsiya_znayshla_u_narkotorgovtsya_2_kilogrami_marihuani_n1508534)

Львів’янин робив закладки наркотиків для дрібніших розповсюджувачів, а товар він зберігав у чужому гаражі в одному з кооперативів. Поліцейські знайшли два кілограми марихуани та вилучили її.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter