Головні новини Львова за 28 серпня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bd%d1%96-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-28-%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%bf%d0%bd%d1%8f

Депортація провокатора, що роздавав гроші у центрі Львова, закриття кордонів для іноземців, трамвай до лікарні, депутати Львівської міськради призначатимуть старост. Ці та інші події у короткому огляді новин від ZAXID.NET за п’ятницю, 28 серпня.

+215 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 28 серпня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 13 978 (+215 за попередню добу).

Провокатора, що роздавав гроші у центрі Львова, депортували з України ^(https://zaxid.net/provokatora_shho_rozdavav_groshi_u_tsentri_lvova_deportuvali_z_ukrayini_n1506918)

Ввечері у четвер, 27 серпня, СБУ спільно з поліцією депортували з України громадянина Німеччини Дениса Барона, що роздавав гроші у центрі Львова, називаючи себе «Ісусом Христом» та «посланником Бога». Йому заборонили в’їзд до України на три роки. Раніше Денис Барон був помічений у провокаціях на території Німеччини, де він закликав до виходу Німеччини з ЄС і НАТО, а також до тіснішої співпраці з Росією.

Україна закрила кордони для іноземних громадян ^(https://zaxid.net/ukrayina_zakrila_kordoni_dlya_inozemnih_gromadyan_n1506909)

Уряд закрив український кордон для в’їзду іноземців з опівночі 28 серпня, тобто на добу раніше, ніж планували раніше. Рішення ухвалили увечері 27 серпня на позачерговому засіданні, повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов. Заборона діятиме до опівночі 28 вересня.

До лікарні швидкої допомоги Львова прокладуть трамвайну колію ^(https://zaxid.net/do_likarni_shvidkoyi_dopomogi_lvova_prokladut_tramvaynu_koliyu_n1506937)

Виконком Львівської міськради у п’ятницю, 28 серпня, підтримав будівництво трамвайної колії до міської лікарні швидкої допомоги. ЛКП «Львівавтодор» має замовити розробку відповідного проекту будівництва. Загалом мають прокласти близько 500 метрів колії від кінцевої зупинки трамвайного маршруту №6 вздовж вулиці Миколайчука.

Біля Винниківського озера зведуть ще понад 70 житлових будинків ^(https://zaxid.net/bilya_vinnikivskogo_ozera_zvedut_shhe_ponad_70_zhitlovih_budinkiv_n1506931)

На вул. Богдана Хмельницького поруч із Винниківським озером зведуть ще понад 70 житлових будинків. Відповідний детальний план території (ДПТ), що передбачає виділення землі під забудову, Винниківська міськрада винесла на громадські слухання.

Будинок книги у центрі Львова виставили на продаж за 16,2 млн доларів ^(https://zaxid.net/budinok_knigi_u_tsentri_lvova_vistavili_na_prodazh_za_162_mln_dolariv_n1506927)

25 серпня на офіційній сторінці майданчика електронних продажів «ProZorro. Продажі» у Facebook з’явилося оголошення про продаж Будинку книги на площі Міцкевича у Львові. Після того, як на це звернули увагу місцеві ЗМІ, оголошення видалили. Однак, як з’ясував ZAXID.NET, історичну будівлю, що належить НАК «Надра України», справді планують продати.

Депутати Львівської міськради призначать старост Винників, Дублян і Брюховичів ^(https://zaxid.net/deputati_lvivskoyi_miskradi_priznachat_starost_vinnikiv_dublyan_i_bryuhovichiv_n1506928)

На місцевих виборах 25 жовтня цього року старост у селах і містах, які увійдуть до складу ОТГ, не обиратимуть. Їх призначатимуть депутати місцевих рад за поданням голови громади. Зокрема, у Львівській ОТГ у такий спосіб призначатимуть старост не лише у новоприєднані села, а й у міста Винники та Дубляни, які увійдуть до її складу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter