Головні новини Львова за 28 липня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних


Внаслідок підриву автомобіля загинув львівський бізнесмен Тарас Іваничко, у Львові знову погіршується ситуація з захворюванням на коронавірус, наступного року у Львові розпочнеться реконструкція найскладнішого перехрестя і вулиці Вітовського – детальніше про це та про інші важливі події вівторка, 28 липня, читайте у нашій традиційній пібірці.
+147 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)
Станом на 28 липня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19 ^(https://zaxid.net/koronavirus_covid19_tag53281/), від початку пандемії – 9099 (+147 за попередню добу).
У Мостиському районі внаслідок вибуху авто загинув 41-річний львівський підприємець Тарас Іваничко ^(https://zaxid.net/pidirvanim_u_dzhipi_viyavivsya_41_richniy_lvivskiy_pidpriyemets_taras_ivanichko_n1505602)
Вранці 28 липня у селі Княжий Міст Мостиського району вибухнув автомобіль ^(https://zaxid.net/u_mostiskomu_rayoni_vnaslidok_vibuhu_avto_zaginuv_41_richniy_lvivyanin_n1505582) Mitsubishi Pajero. В результаті вибуху загинув 41-річний водій. Виявилось, що це львівський підприємець Тарас Іваничко. Він був власником кількох фірм, що займалися будівництвом, видобутком піску та гравію, нічного клубу «Юкатан» у Пустомитах, а також фігурував у справі про самовільне захоплення землі біля кафе-бару у Городку. За інформацією джерел ZAXID.NET у правоохоронних органах, чоловік також був одним із кураторів грального бізнесу у Львові, відтак як ключову версію вбивства поліцейські розглядають розбірки кримінальних угруповань.
Посадовця Львівоблавтодору затримали на хабарі 17 тис. грн ^(https://zaxid.net/posadovtsya_lvivoblavtodoru_zatrimali_na_habari_17_tis_grn_n1505584)
У Львові затримали керівника яворівської філії «Львівського облавтодору» під час отримання 17 тис. грн хабара. За версією слідства, 55-річний посадовець вимагав у місцевого підприємця гроші у якості «додаткової» (до офіційної) плати за використання транспорту філії. Ідеться про перевезення піщано-глиняної суміші на земельну ділянку, яку орендує заявник.
Вулиця Вітовського і найскладніше у Львові перехрестя. Що зміниться після реконструкції. FAQ ^(https://zaxid.net/admin/news/newsProfileAdmin!show.do)
Реконструкцію вулиці Вітовського у Львові обговорюють уже більше чотирьох років. Перший розроблений у 2016 році проект цієї вулиці виявився невдалим. Тепер ЛКП «Львівавтодор» розробив ескіз, за яким проектують вул. Вітовського та найскладніше у Львові перехрестя Сахарова–Героїв Майдану–Коперника–Нечуя-Левицького, який львівська мерія винесла на обговорення.
Загальна протяжність вулиці Вітовського – близько кілометра, вона простягається від площі Франка до перехрестя з вул. Сахарова. Основна мета – зробити і вулицю, і перехрестя максимально безпечними для всіх учасників дорожнього руху і збільшити пропускну здатність транспортної розв’язки.
Львівські лікарі намагаються врятувати 4-річного хлопчика, який упав у басейн ^(https://zaxid.net/lvivski_likari_namagayutsya_vryatuvati_4_richnogo_hlopchika_yakiy_upav_u_baseyn_n1505598)
Лікарі реанімаційного відділення львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ рятують 4-річного Романа Г. з Яворова, який упав у 1,5 м басейн і приблизно 5 хвилин провів під водою. Батькам вдалося реанімувати сина, але зараз він у комі.
ТРЦ «Спартак» презентував фінальну візуалізацію майбутньої льодової арени ^(https://zaxid.net/trts_spartak_lviv_prezentatsiya_video_maybutnoyi_lodovoyi_areni_n1505566)
СТРЦ «Спартак» 27 липня презентував фінальну візуалізацію майбутньої льодової арени, яку будують на початку вулиці Мазепи у Львові. Окрім самої арени з площею льоду 1745 м2, у комплексі передбачені торгово-розважальні зони, фудкорти, закрита автостоянка, а також громадський простір на даху.
У трьох львівських музеях одночасно відкрилась виставка Влади Ралко ^(https://zaxid.net/u_troh_lvivskih_muzeyah_odnochasno_vidkrilas_vistavka_vladi_ralko_n1505589)
У Львівській галереї мистецтв 28 липня відкрилась виставка знаної української художниці Влади Ралко. Цікаво, що експозиція розгорнута відразу на трьох локаціях – у палаці Лозинського, палаці Потоцьких та у музеї Івана Георга Пінзеля. І якщо у палаці Лозинського роботи Ралко розмістились у порожніх виставкових залах, то в інших музеях вони вплетені в діючі експозіції та перебувають із ними у діалозі.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter