Головні новини Львова за 27 лютого. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Призначили голову новоствореної Львівської РДА, у львівської маршрутки відмовили гальма, у Стрию пішохід накинувся з ножем на водія за неправильне паркування та інші події у огляді новин ZAXID.NET за суботу, 27 лютого.

+335 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 27 лютого кількість мешканців Львова, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19 від початку пандемії, – 37 679 (+335 за попередню добу).

Зеленський призначив голову новоствореної Львівської РДА ^(https://zaxid.net/volodimir_zelenskiy_priznachiv_golovu_novostvorenoyi_lvivskoyi_rda_n1515074)

Львівський район очолила екс-голова Кам’янка-Бузької РДА Христина Замула.

23-річний киянин розбив скляну огорожу Меморіалу Небесної Сотні у Львові ^(https://zaxid.net/23_richniy_kiyanin__poshkodiv_sklyanu_ogorozhu_memorialu_nebesnoyi_sotni_u_lvovi_n1515084)

Компанія молодих людей проводила час на території Меморіалу Небесної Сотні, і один з юнаків вдарив обгороджувальне скло ногою.

У львівської маршрутки відмовили гальма, але все обійшлося. Відео дня ^(https://zaxid.net/u_lvivskoyi_marshrutki_vidmovili_galma_ale_vse_obiyshlosya_video_dnya_n1515088)

Маршрутка різко вивернула зі смуги громадського транспорту на вул. Хуторівка на газон і пішохідну доріжку, уникнувши зіткнення з автомобілями на світлофорі.

Пішохід накинувся з ножем на водія за неправильне паркування у Стрию ^(https://zaxid.net/pishohid_nakinuvsya_z_nozhem_na_vodiya_za_nepravilne_parkuvannya_u_striyu_n1515078)

23-річний мешканець Стрия накинувся з ножем на чоловіка, який, на його думку, припаркував свій автомобіль з порушеннями. Після цього нападник втік, але його швидко розшукали поліцейські.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми