Головні новини Львова за 27 березня

Інтерв’ю із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком, у санаторіях Львівщини розробили програми реабілітації, що допомагають відновити сили після коронавірусу, у Львові відновили унікальний вітраж. Про ці та інші події читайте у огляді новин ZAXID.NET за суботу, 27 березня.

+649 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 27 березня кількість мешканців Львова, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19 від початку пандемії, – 49 713 (+649 за попередню добу).

Курортні містечка Львівщини запустили програми постковідного відновлення ^(https://zaxid.net/kurortni_mistechka_lvivshhini_zapustili_programi_postkovidnogo_vidnovlennya_n1516404)

У деяких санаторіях Трускавця, Моршина і Східниці розробили спеціальні програми реабілітації і зміцнення імунної системи, що допомагають відновити сили після коронавірусу.

«Я хочу тотальну систему відеонагляду» ^(https://zaxid.net/ya_hochu_totalnu_sistemu_videonaglyadu_n1516153)

Новий керівник поліції Львівщини Олександр Шляховський у нашій студії.

«Я забороню олів’є, шубу і всі радянські страви» ^(https://zaxid.net/ya_zaboronyu_olivye_shubu_i_vsi_radyanski_stravi_n1516398)

Інтерв’ю із популяризатором української кухні, шеф-кухарем Євгеном Клопотенком.

У Львові відновили унікальний вітраж, який водночас є стелею і підлогою ^(https://zaxid.net/u_lvovi_vidnovili_nezvichayniy_vitrazh_yakiy_vodnochas_ye_steleyu_ta_pidlogoyu_u_budinku_n1516431)

Реставраторка Марія Шумська-Барвінок впродовж двох місяців працювала над відновленням унікального вітражу в будинку на вул.Левицького №26.

Депутатку ЛМР Олену Пасевич поховають на Личаківському кладовищі ^(https://zaxid.net/deputatku_lvivskoyi_miskradi_olenu_pasevich_pohovayut_na_lichakivskomu_kladovishhi_n1516443)

Родина Олени Пасевич не повідомляє про час похорону, бо хочуть провести жінку в останню путь у родинному колі і просять усіх поставитися до цього з розумінням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter