Головні новини Львова за 22 січня

Львівщина вийшла на перше місце в Україні за кількістю хворих, на проспекті Свободи зрізають найстаріші клени, у Львові раптово помер відомий волонтер Кость Миско. Ці та інші події у огляді новин ZAXID.NET за суботу, 22 січня.

+2015 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 21 січня кількість мешканців Львова, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19 від початку пандемії, – 108 041 (+2 015 за попередню добу).

Львівщина вийшла на перше місце в Україні за кількістю хворих ^(https://zaxid.net/lvivshhina_viyshla_na_pershe_mistse_v_ukrayini_za_kilkistyu_hvorih_na_koronavirus_n1534352)

Стільки нових випадків Covid-19 за добу ще не виявляли у жодній з областей.

Львів’янин переклав на українську популярну гру у слова Wordle ^(https://zaxid.net/lvivyanin_pereklav_na_ukrayinsku_movu_gru_wordle_n1534360)

Гра у слова Wordle від американця Джоша Вордла стала вірусною.

У Львові на проспекті Свободи зрізають найстаріші клени ^(https://zaxid.net/u_lvovi_na_prospekti_svobodi_zrizayut_naystarishi_kleni_n1534363)

Навесні замість зрізаних дерев у центрі Львова мають висадити 24 нових клена-явора.

Львівський театр уклав угоду про ремонт з фірмою з чорного списку АМКУ ^(https://zaxid.net/teatr_zankovetskoyi_uklav_ugodu_pro_remont_iz_firmoyu_z_chornogo_spisku_amku_n1534354)

Попри порушення законодавства, ТОВ «Крона-Мах» періодично отримує замовлення від комунальних установ.

У Львові раптово помер відомий волонтер Кость Миско ^(https://zaxid.net/u_lvovi_raptovo_pomer_volonter_kost_misko_n1534365)

Костя Миска поховають 25 січня, у вівторок, у його рідному селі Бринці Загірні, що за 40 км від Львова. Перед тим у Гарнізонному храмі Львова відбудеться парастас за померлим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter