Головні новини Львова за 22 лютого. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Апаратура, що рятує життя. У 8-й міській лікарні запрацює ангіографічна операційна. У ній проводитимуть точну діагностику серця. Снігу більше, ніж комунальників. Тому все ще існує ризик, що крижані брили полетять з дахів донизу. Будьте обережні. Нащадки тарпанів на Яворівщині. Еко-хутір запрошує на екскурсію до диких коней. Про головні події дня розповість Ірина Панчишин та Віталій Кубліков.

+166 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 22 лютого кількість мешканців Львова, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19 від початку пандемії, – 36 576 (+166 за попередню добу).

Унаслідок пожежі у львівській квартирі загинуло подружжя ^(https://zaxid.net/unaslidok_pozhezhi_u_lvivskiy_kvartiri_zaginulo_litnye_podruzhzhya_n1514778)

У Львові на вул. Гіпсовій у неділю, 21 лютого, сталася пожежа, внаслідок якої загинули двоє людей.

Щотижня у Львові одну-дві людини записують на пересадку серця ^(https://zaxid.net/shhotizhnya_u_lvovi_odnu_dvi_lyudini_zapisuyut_na_peresadku_sertsya_n1514790)

Трансплантацію, що коштує понад 100 тис. доларів, в Україні проводять безкоштовно.

У Львові облаштують величезний хаб з ресторанами та офісами впритул до ЛАЗу ^(https://zaxid.net/u_lvovi_oblashtuyut_velichezniy_hab_z_restoranami_ta_ofisami_vpritul_do_lazu_n1514796)

Колишній цех «Львiвського заводу гiдромеханiчних передач» на вул. Стрийській, 45 реконструюють і облаштують у величезній будівлі офіси та заклади харчування.

Кабмін затвердив перелік державних доріг Львівщини для ремонту у 2021 році ^(https://zaxid.net/avtomobilni_dorogi_lvivska_oblast_remont_2021_rik_n1513306)

На ремонти й реконструкцію доріг у Львівській області з Дорожнього фонду виділять 581 млн грн.

Біля Львівської міськради протестували водії, яким анулювали перепустки в центр міста ^(https://zaxid.net/bilya_lvivskoyi_miskradi_protestuvali_vodiyi_yakim_anulyuvali_perepustki_v_tsentr_mista_n1514800)

Близько 30 водіїв прийшли до Львівської міської ради на протест через скасовані перепуски на паркування у центральній частині міста. Перед входом у Ратушу вони запаркували більше десяти своїх машин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми