Головні новини Львова за 20 березня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Наш документальний фільм про коронавірус у Львові, через різке зростання кількості інфікованих у місті критично бракує лікарів, усі подробиці процесу вакцинації та інші події у огляді новин ZAXID.NET за суботу, 20 березня.

+556 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 20 березня кількість мешканців Львова, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19 від початку пандемії, – 45 331 (+556 за попередню добу).

Андрій Садовий оголосив про набір медиків для львівських лікарень ^(https://zaxid.net/andriy_sadoviy_ogolosiv_poshuk_novih_medikiv_dlya_lvivskih_likaren_n1516059)

Три дні поспіль на Львівщині фіксують по тисячі нових випадків коронавірусу. Через різке зростання кількості інфікованих у місті критично бракує лікарів.

«Жодної серйозної реакції після цієї вакцини не було» ^(https://zaxid.net/zhodnoyi_seryoznoyi_reaktsiyi_pislya_tsiyeyi_vaktsini_ne_bulo_n1515976)

Усі подробиці процесу вакцинації у розмові з директоркою Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Наталією Тімко-Іванченко.

Львівщина отримала перший гелікоптер для аеромедичної евакуації ^(https://zaxid.net/z_1_kvitnya_vazhkohvorih_patsiyentiv_dostavlyatimut_do_likaren_gelikopterom_n1516026)

Перший в Україні пілотний проект аеромедичної евакуації пацієнтів стартує 1 квітня на Львівщині.

Центр легеневого здоров’я у Львові розгортає нові ліжка для ковід-пацієнтів ^(https://zaxid.net/tsentr_legenevogo_zdorovya_u_lvovi_rozgortaye_novi_lizhka_dlya_kovid_patsiyentiv_n1516056)

Із 1 квітня розгорнуть ще 150 місця для пацієнтів з коронавірусом. Нових пацієнтів кластимуть у три резервні відділення, в яких зараз облаштовують централізовану кисневу систему.

На перетині вулиць Чупринки і Бандери у Львові облаштують транспортний хаб ^(https://zaxid.net/na_peretini_vulits_chuprinki_i_banderi_u_lvovi_oblashtuyut_transportniy_hab_n1516021)

Німецьке товариство GIZ замовило проект реконструкції простору біля «Львівської політехніки».

Covid-21. Львів ^(https://zaxid.net/covid_21_lviv_n1516012)

У документальному фільмі «Covid-21. Львів» ми розказуємо, як місто жило і змінювалося упродовж останніх 365 днів. Це історія про початок війни з недугою, сильну віру та складні рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter