Головні новини Львова за 2 вересня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bd%d1%96-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-2-%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%81%d0%bd%d1%8f

Оглядовий майданчик на львівській телевежі, монастир УПЦ МП на вершині гори, нові трамваї та вибори. Ці та інші події у короткому огляді новин від ZAXID.NET за середу, 2 вересня.

+204 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 2 вересня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 14 907 (+204 за попередню добу).

На львівській телевежі пропонують облаштувати оглядові майданчики ^(https://zaxid.net/na_lvivskiy_televezhi_proponuyut_oblashtuvati_oglyadovi_maydanchiki_n1507107)

На львівській телевежі на Високому замку можуть з’явитися два оглядові майданчики з кав’ярнями. Попередню концепцію облаштування майданчиків на телевізійній вежі оприлюднило львівське архітектурне бюро Guess Line Architects. Облаштування такого простору на телевежі може вартувати інвестору близько 500 тис. доларів.

УПЦ МП планує збудувати монастир на вершині гори у Сколівських Бескидах ^(https://zaxid.net/upts_mp_planuye_zbuduvati_monastir_na_vershini_gori_u_skolivskih_beskidah_n1507087)

На горі Високий верх (Росохацька полонина) у Сколівських Бескидах планують збудувати монастир УПЦ МП. Культову споруду хочуть збудувати поруч з існуючою каплицею УПЦ МП. Про такі наміри представники церкви нещодавно повідомили місцеву громаду. Проти ідеї зведення монастиря уже висловились науковці, а місцева влада заявляє, що дозволів на таке будівництво не видавала.

Львів отримає 10 нових п’ятисекційних трамваїв «Електрон» за 21 млн євро ^(https://zaxid.net/lviv_otrimaye_10_novih_pyatisektsiynih_tramvayiv_elektron__za_21_mln_yevro_n1507111)

У середу, 2 вересня, Львівська міська рада підписала угоду з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та консорціумом «Спільне українсько-німецьке підприємство ТОВ «Електронтранс» та ТОВ «ЕлектронМаш» на постачання 10 нових п’ятисекційних трамваїв. Загальна вартість нових трамваїв – 20,8 млн євро, більша частина з яких – це кредит від ЄІБ.

Сихівський супермаркет «Арсен» закривають на реконструкцію ^(https://zaxid.net/sihivskiy_supermarket_arsen_zakrivayut_na_rekonstruktsiyu_n1507118)

Із понеділка, 7 вересня, на проспекті Червоної Калини, 60, супермаркет «Арсен» закривають на реконструкцію. Протягом кількох місяців тут проведуть ремонт та змінять фасад супермаркету. Будувати на місці «Арсену» новий, уп’ятеро більший торгово-розважальний центр, не будуть.

Богдан Дубневич візьме участь у виборах голови Солонківської ОТГ ^(https://zaxid.net/bogdan_dubnevich_vizme_uchast_u_viborah_golovi_solonkivskoyi_otg_n1507125)

58-річний екс-нардеп Богдан Дубневич візьме участь у виборах голови Солонківської ОТГ, а також увійде до виборчого списку новоствореної партії «За майбутнє» до Львівської обласної ради. Цю інформацію ZAXID.NET підтвердили кілька джерел в оточенні 58-річного політика, однак дата офіційного оголошення про його участь у виборах ще не визначена.

«Онур» відремонтує дорогу між Жовквою та Кам’янка-Бузькою майже за мільярд гривень ^(https://zaxid.net/onur_vidremontuye_dorogu_mizh_zhovkvoyu_ta_kamyanka_buzkoyu_mayzhe_za_milyard_griven_n1507117)

ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» виграв тендер на реконструкцію дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка Бузька – Бібрка на ділянці між Жовквою та Кам’янка-Бузькою. Як уточнили ZAXID.NET в прес-службі Служби автомобільних доріг Львівщини, йдеться про ділянку протяжністю 25,5 км, яка пролягає через села Блищиводи, Дернівка, Зіболки, Батятичі.

Зворушливі собаки шукають дім у Львові ^(https://zaxid.net/chay_z_melisoyu_n1507110)

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. У цій підбірці ми познайомимо вас з 10 собаками, які шукають свій дім.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter