Головні новини Львова за 19 вересня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

У Львові відмовляться від хлорування води, Всесвітній день прибирання, новий очільник теруправління ДБР у Львові. Ці та інші новини у короткому огляді новин від ZAXID.NET за суботу, 19 вересня.

+240 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 19 вересня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 18 129 (+240 за попередню добу).

Садовий заявив про повну відмову від хлорування води у Львові ^(https://zaxid.net/sadoviy_zayaviv_pro_povnu_vidmovu_vid_hloruvannya_vodi_u_lvovi_n1507872)

Львів має намір повністю відмовитися від хлорування води у міських водогонах уже на початку наступного року. Про це заявив мер Львова Андрій Садовий, коментуючи модернізацію міських водогонів.

«Донедавна міська мобільність була зав’язана на трамваях і ходьбі пішки» ^(https://zaxid.net/marshrutki_ya_znevazhayu_avto__dlya_poyizdok_za_misto__n1507882)

Розповідамо чотири історії львів’ян, які на власному досвіді переконались, що пересування містом не варто обмежувати лише автомобілем.

Територіальне управління ДБР у Львові очолив екс-слідчий ГПУ Руслан Ляшко ^(https://zaxid.net/teritorialne_upravlinnya_dbr_u_lvovi_ocholiv_eks_slidchiy_gpu_ruslan_lyashko_n1507894)

Теруправління ДБР у Львові очолив колишній старший слідчий в особливо важливих справах Генпрокуратури Руслан Ляшко, який останнім часом працював слідчим у ДБР.

У Всесвітній день прибирання львів’яни масово прибирали парки ^(https://zaxid.net/u_vsesvitniy_den_pribirannya_lvivyani_masovo_pribirali_parki_n1507890)

«Побачив? Прибери», – таке гасло обрали учасники екоподії «World Cleanup Day», участь у якій беруть люди з 180 країн. Цьогоріч вона пройшла у Львові в суботу, 19 вересня. До активної молоді долучився і мер Львова з сім’єю.

10-річний хлопчик випав з вікна багатоповерхівки у Львові ^(https://zaxid.net/10_richniy_hlopchik_vipav_z_vikna_bagatopoverhivki_u_lvovi_n1507877)

У п’ятницю увечері, 18 вересня, на вул. Інструментальній у Львові з вікна багатоповерхівки випав 10-річний хлопчик. Дитина загинула на місці події.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter