Головні новини Львова за 13 вересня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

У двох районах Львівщини поїзди зупинятимуться лише для висадки пасажирів, підлітки скоїли вбивство, дрогобиччанина уже вдруге затримали з підробленим дипломатичним паспортом. Ці та інші події у короткому огляді новин від ZAXID.NET за неділю, 13 вересня.

Львівська залізниця заборонила посадку пасажирів у двох районах ^(https://zaxid.net/lvivska_zaliznitsya_zaboronila_posadku_pasazhiriv_u_dvoh_rayonah_n1507603)

Через оголошення у Пустомитівському та Перемишлянському районах червоного рівня епідеміологічної небезпеки Львівська залізниця обмежила посадку пасажирів на станціях у цих районах.

Двоє юнаків забили до смерті 70-річного львів’янина ^(https://zaxid.net/dvoye_yunakiv_zabili_do_smerti_70_richnogo_lvivyanina_n1507604)

Двоє юнаків 16 та 18 років жорстоко побили двох чоловіків у Львові. Один з них помер на місці, інший перебуває в комі у лікарні.

Від коронавірусу помер головний педіатр Львова Богдан Остальський ^(https://zaxid.net/vid_koronavirusu_pomer_golovniy_pediatr_lvova_bogdan_ostalskiy_n1507614)

У неділю, 13 вересня, після тривалого лікування від коронавірусу помер 60-річний Богдан Остальський, головний педіатр Львова.

Колишній високопосадовець Львівської митниці відсудив у держави 4 млн грн ^(https://zaxid.net/kolishniy_visokoposadovets_lvivskoyi_mitnitsi_vidsudiv_u_derzhavi_4_mln_grn_n1507612)

Суд стягнув з держави 3,9 млн грн моральної шкоди на користь колишнього заступника начальника Львівської митниці ДФС Юрія Борисова. Військова прокуратура звинувачувала його у хабарництві, однак суд його виправдав.

Контрабандиста з Дрогобича з фальшивим диппаспортом не впустили до Литви ^(https://zaxid.net/kontrabandista_z_drogobicha_z_pidroblenim_diplomatichnim_pasportom_ne_vpustili_do_litvi_n1507592)

Литовські прикордонники не пропустили до країни 34-річного дрогобиччанина, який видавав себе за українського дипломата. Чоловіка вже вдруге за останній рік викрили на використанні підроблених дипломатичних документів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter