Головні новини Львова за 13 березня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Учнів львівських шкіл перевели на дистанційне навчання, ДТП з маршруткою, будівництво хабу з ресторанами та офісами біля ЛАЗу та інші події у огляді новин ZAXID.NET за суботу, 13 березня.

+435 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 13 березня кількість мешканців Львова, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19 від початку пандемії, – 41 520 (+435 за попередню добу).

Учнів 5-11 класів усіх львівських шкіл перевели на дистанційне навчання ^(https://zaxid.net/iz_16_bereznya_lvivski_shkoli_perehodyat_na_distantsiyne_navchannya_n1515719)

Школярі молодших класів будуть навчатися й надалі у школі, натомість вчителі 5-11 класів мають упродовж дня 15 березня організувати дистанційний освітній процес.

Львівські хірурги з допомогою робота прооперували 69-річного мешканця Старосамбірщини ^(https://zaxid.net/lvivski_hururgi_z_dopomogoyu_robota_prooperuvali_69_richnogo_meshkantsya_starosambirshhini_n1515708)

Це вже третя операція, яку провели хірурги з допомогою роботизованої системи.

У Львові автомобіль в’їхав у маршрутку, є постраждалі ^(https://zaxid.net/u_lvovi_avtomobil_vyihav_u_marshrutku_ye_postrazhdali_n1515709)

На вул. Шевченка, 107 автомобіль Skoda Octavia зіткнувся з рейсовим автобусом «Еталон». Водія та пасажира легковика з травмами госпіталізували в лікарню швидкої допомоги.

«Про політику ми з батьком не говоримо» ^(https://zaxid.net/pro_politiku_mi_z_batkom_ne_govorimo_n1515684)

Перше інтерв’ю голови Львівської РДА Христини Замули.

Юрій Камельчук влаштував скандал на з’їзді «Слуги народу» через бейджик ^(https://zaxid.net/yuriy_kamelchuk_vlashtuvav_skandal_u_kuluarah_zyizdu_sn_cherez_nepravilniy_beydzhik_n1515715)

Нардепу з Червонограда не сподобалося, що на його бейджику було написано «гість», а не «делегат».

Львівська мерія погодила будівництво величезного хабу з ресторанами та офісами біля ЛАЗу ^(https://zaxid.net/lvivska_meriya_pogodila_budivnitstvo_velicheznogo_habu_z_restoranami_ta_ofisami_bilya_lazu_n1515683)

Йдеться про одноповерхову будівлю на вул. Стрийській, 45. 200-метрова споруда є колишнім цехом «Львівського заводу гiдромеханiчних передач». Зараз цей завод не функціонує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter