Головні новини Львова за 11 серпня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bd%d1%96-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-11-%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%bf%d0%bd%d1%8f

Початок навчального року, питні фонтани, подорожчання гречки. Ці та інші події у короткому огляді новин від ZAXID.NET за вівторок, 11 серпня.

+161 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 11 серпня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 11 142 (+161 за попередню добу).

Львівські хірурги видалили в жінки 10-кілограмову пухлину, яка вросла в нирку ^(https://zaxid.net/lvivski_hirurgi_vidalili_v_zhinki_10_kilogramovu_puhlinu_yaka_vrosla_v_nirku_n1506210)

Хірурги Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги видалили з живота 51-річної жінки гігантську пухлину. Операція тривала майже п’ять годин. Пухлину у пацієнтки виявили ще у грудні і до серпня вона виросла до 10 кілограмів.

Ще на двох вулицях Львова встановлять питні фонтани ^(https://zaxid.net/na_dvoh_vulitsyah_lvova_vstanovlyat_pitni_fontani_n1506206)

У Львові планують збільшувати кількість питних фонтанів. Минулого тижня в місті відкрили перший такий фонтанчик на площі Ринок, а незабаром відкриють ще 4. Також в планах облаштувати такі питні фонтани на вул. Шевченка і Богдана Хмельницького.

Начальниця освіти Львова розповіла про підготовку шкіл міста до навчального року ^(https://zaxid.net/nachalnitsya_osviti_lvova_rozpovila_pro_pidgotovku_shkil_mista_do_navchalnogo_roku_n1506218)

Станом на сьогодні, усі начальні заклади Львова готуються до повноцінного початку навчального року. Про це розповіла начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик. Вона зазначила, що допоки Львів перебуває у «помаранчевій» зоні, то це дає змогу відкрити заклади освіти. Щоправда із дотриманням певних протиепідеміологічних правил та норм.

Знімок з електрички Львів – Мукачево переміг у проекті National Geographic. Фото дня ^(https://zaxid.net/znimok_z_elektrichki_lviv__mukachevo_peremig_u_proekti_national_geographic_foto_dnya_n1506222)

Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотопроекті від National Geographic Treveller India на тему «World Public Transport», що мав на меті показати різноманіття громадського транспорту у світі. Перше місце йому приніс знімок з електрички Львів – Мукачево, який він зробив у 2018 році. Артур Абрамів був єдиним українцем, який увійшов до цього проекту. Його фотографію опублікували на головному сайті National Geographic та надрукують у серпневому номері National Geographic Traveller India.

В Україні прогнозують подорожчання гречки через брак крупи на ринку ^(https://zaxid.net/v_ukrayini_prognozuyut_podorozhchannya_grechki_cherez_brak_tsiyeyi_krupi_na_rinku_n1506213)

В Україні цьогоріч засіяли половину посівного мінімуму гречки, аграрії прогнозують зростання цін на цю популярну крупу. Про це в інтерв’ю сайту AgroPortal виконавчий директор «Міжнародної асоціації гречки» Сергій Громовий. Раніше дефіцит можна було компенсувати імпортом, здебільшого з Росії, але нині посіви там істотно зменшилися, а експорт російської гречки – заборонений. Тож наразі докупити гречку Україні просто немає звідки.

Культова американська музикантка Патті Сміт стане гостею Форуму видавців ^(https://zaxid.net/kultova_amerikanska_muzikantka__patti_smit_stane_gosteyu_forumu_vidavtsiv_n1506235)

Знаменита американська музикантка та поетка Патті Сміт стане почесно гостею 27 Львівського міжнародного BookForum. Патті Сміт – поетеса, музикантка та співачка, яку називають хрещеною мамою панк-року.

Лоукостер easyJet отримав дозвіл на польоти в Україну ^(https://zaxid.net/loukoster_easyjet_otrimav_dozvil_na_poloti_v_ukrayinu_n1506234)

Одна з найбільших європейських лоукост-авіакомпаній еasyJet може розпочати польоти в Україну вже в літній сезон 2020 року.

У львівському ліцеї відремонтували басейн, який не працював 26 років ^(https://zaxid.net/u_lvivskomu_litseyi_vidremontuvali_baseyn_yakiy_ne_pratsyuvav_26_rokiv_n1506214)

У ліцеї «Львівський», що на вул. Лисеницькій, 3, завершили роботи з реконструкції басейну, який не працював 26 років, а також збільшили потужності електропостачання закладу. Відтак уже з вересня тут зможуть проводити уроки плавання для дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter