Головні новини Львова за 10 вересня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Звільнили головну прокурорку Львівщини Ірину Діденко. З’ясуємо причини такого рішення і згадаємо результати роботи очільниці прокуратури області. Львів закупить 250 нових електробусів. Їх виготовить місцевий концерн «Електрон». Дізнаємось, як оновлюють громадський транспорт у Львові. І сьогодні минає останній день зміни адреси для голосування на місцевих виборах. Поцікавимось, скільки українців скористалося таким правом і наскільки доступною виявилась процедура. Про головні події четверга, 10 вересня, у програмі «Чорне і біле» з Андрієм Дроздою.

+183 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 10 вересня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 16 452 (+183 за попередню добу).

У двох районах Львівщини оголосили червоний рівень епідемічної небезпеки ^(https://zaxid.net/u_dvoh_rayonah_na_lvivshhini_ogolosili_chervoniy_riven_epidemichnoyi_nebezpeki_n1507505)

У Пустомитівському районі, куди входять практично усі передмістя Львова, та у Перемишлянському районі оголосили червоний рівень небезпеки. Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 14 вересня.

Львівські перевізники закуплять в «Електрону» 250 електробусів ^(https://zaxid.net/lvivski_perevizniki_zakuplyat_v_elektronu_250_elektrobusiv_n1507475)

ЛКП «Львівелектротранс», ПрАТ«Концерн-Електрон» та «ЕКОПАСТРАНС» підписали меморандум на поставку електробусів. Впродовж наступних трьох років 200 електробусів закуплять приватні перевізники, а 50 – місто.

Ірину Діденко звільнили з посади головної прокурорки Львівщини ^(https://zaxid.net/irinu_didenko_zvilnili_z_posadi_golovnoyi_prokurorki_lvivshhini_n1507484)

У четвер, 10 вересня, головна прокурорка Львівщини Ірина Діденко повідомила, що склала свої повноваження. Вона пропрацювала на цій посаді менше року.

Самбірський суд виправдовує нетверезих водіїв за фальшивими довідками ^(https://zaxid.net/sambirskiy_sud_vipravdovuye_netverezih_vodiyiv_za_falshivimi_dovidkami_n1507440)

За останні півтора року щонайменше 10 мешканців Самбірського району, яких впіймали нетверезими за кермом, уникнули відповідальності, скориставшись підробленими довідками про місце праці.

«Я не митець, я просто пишу книжки та знімаю кіно» ^(https://zaxid.net/ya_ne_ye_mittsem_ya_prosto_pishu_knizhki_ta_znimayu_kino_n1507456)

Олег Сенцов розповів ZAXID.NET про свої фільми, книжки та російську в’язницю.

Львів став третім у рейтингу конкурентоспроможності міст України ^(https://zaxid.net/lviv_stav_tretim_u_reytingu_konkurentospromozhnosti_mist_ukrayini_n1507482)

Львів посів третє місце в рейтингу обласних центрів з найсприятливішим бізнес-кліматом та ефективним економічним врядуванням. Очолив цей перелік Хмельницький, другий – Івано-Франківськ.

На Львівщині 14-річна дівчина з Covid-19 у важкому стані потрапила в реанімацію ^(https://zaxid.net/na_lvivshhini_14_richna_divchina_z_covid_19_u_vazhkomu_stani_potrapila_v_reanimatsiyu_n1507481)

У реанімації ОХМАТДИТу у важкому стані перебуває 14-річна Софія із Сокальського району. У дівчини діагностували коронавірусну інфекцію та хворобу Кавасакі, для її лікування потрібний дороговартісний препарат.

Львівські хірурги успішно прооперували 42-річного киянина з двома рідкісними патологіями ^(https://zaxid.net/lvivski_hirurgi_uspishno_prooperuvali_42_richnogo_kiyanina_z_dvoma_ridkisnimi_patologiyami_n1507467)

У обласній клінічній лікарні успішно прооперували киянина, у якого діагностували дві рідкісні патології. Оперувати пацієнта у столиці не ризикнули.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter