Головні новини Львова за 1 листопада. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

Призначили дату другого туру виборів мера Львова, бої на площі Ринок та інші події у короткому огляді новин ZAXID.NET за неділю, 1 листопада.

+408 ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402)

Станом на 1 листопада у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 30 236 (+408 за попередню добу, з них 115 у Львові).

Личаківський цвинтар у Львові в День всіх святих. Фото дня ^(https://zaxid.net/lichakivskiy_tsvintar_u_lvovi_v_den_vsih_svyatih_foto_dnya_n1509915)

Львів’яни запалили тисячі свічок і лампадок на найдавнішому з існуючих міських кладовищ. У День всіх святих, 1 листопада, прийнято відвідувати могили родичів та в пам’ять про них запалювати свічки та залишати квіти.

Другий тур виборів мера Львова призначили на 22 листопада ^(https://zaxid.net/drugiy_tur_viboriv_mera_lvova_priznachili_na_22_listopada_n1509906)

У другому турі візьмуть участь чинний мер Львова Андрій Садовий та екс-голова ЛОДА Олег Синютка.

На площі Ринок реконструювали бої Української галицької армії ^(https://zaxid.net/na_ploshhi_rinok_rekonstruyuvali_boyi_ukrayinskoyi_galitskoyi_armiyi_n1509910)

Hеконструктори в одностроях Української галицької армії відтворили події ночі на 1 листопада 1918 року, коли українські вояки в захопили всі адміністративні будівлі та військові склади.

Помер 52-річний голова Мурованської ОТГ Зіновій Петрух ^(https://zaxid.net/pomer_52_richniy_golova_murovanskoyi_otg_zinoviy_petruh_n1509902)

52-річний голова Мурованської ОТГ Зіновій Петрух помер у суботу, 31 жовтня – через шість днів після переобрання на новий термін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter