Головним прокурором Львівщини став Антон Войтенко. Раніше Антон Войтенко очолював прокуратуру Рівненської області

До теми

Раніше Антон Войтенко очолював Рівненську прокуратуру

Головою Львівської прокуратури став 35-річний Антон Войтенко. Про це стало відомо увечері четверга, 10 вересня. Інформацію про його призначення на цю посаду ZAXID.NET підтвердили власні джерела.

Копію наказу від 10 вересня про призначення Антона за підписом Ірини Венедіктової опублікували у соцмережах (фото Івана Спринського)

Про представлення нового очільника прокуратури Львівщини наразі нічого невідомо.

Раніше Антон Войтенко займав посаду прокурора Рівненської області. На цю посаду його призначили у січні 2020 року. Також раніше він працював на різних посадах у військовій прокуратурі Центрального регіону України. Як зазначено у автобіографічній довідці Антона Войтенка на сайті ^(https://pro.gov.ua/kerivnyctvo) прокуратури Рівненської області, він народився 22 жовтня 1984 року в м. Умань Черкаської області. Здобув юридичну освіту у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2007 року.

Нагадаємо, у четвер, 10 вересня, стало відомо, що Ірину Діденко звільнили ^(https://zaxid.net/irinu_didenko_zvilnili_z_posadi_golovnoyi_prokurorki_lvivshhini_n1507484) з посади головної прокурорки Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми