Голова майнової комісії Львівської облради подав у відставку. Натомість під кінець каденції одразу трьох депутатів включили до цієї комісії

%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%bc%d0%b0%d0%b9%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%97-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%96%d1%97-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%be-2

Одразу кілька депутатів перейшли з інших комісій до майнової

Львівська облрада підтримала заяву депутата від «Батьківщини» Ігоря Комарницького про складання повноважень голови депутатської комісії з питань комунального майна і приватизації. При цьому Ігор Комарницький не прозвітував про свою роботу керівником одної з найважливіших комісій. Натомість аж трьох депутатів включили до цієї комісії, заяву ще одного депутата відхилили. Ці рішення були прийняті на сесії у четвер, 4 червня.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин повідомив, що Ігор Комарницький написав заяву про складання повноважень голови комісії «за власним бажанням» і просив підтримати таке рішення. Натомість депутати від опозиційних фракцій, зокрема, від «Самопомочі», вимагали спершу заслухати звіт Ігоря Комарницького, який очолював майнову комісію понад чотири роки.

«Депутат очолював важливу комісію, до якої було багато зауважень, можна говорити про корупційну складову . Тому депутат мав би прийти і прозвітувати», – підкреслила депутатка Інна Свистун.

Сам Ігор Комарицький на сесії був відсутній. Спершу депутатам забракло кількох голосів для підтримки його заяви про складання повноважень, однак голова облради повернув розгляд цього питання. І вже з другої спроби чинна в облраді більшість рішення таки підтримала.

Натомість одразу четверо депутатів виявили бажання під кінець каденції попрацювати у майновій комісії – представник УКРОПу Петро Жукровський, який досі був головою комісії з питань молодіжної політики та спорту, депутат БПП Роман Васьків, який був членом цієї ж комісії, новий депутат від НРУ Тарас Курчик та позафракційний депутат, екс-перший заступник голови облради Андрій Білоус.

Заяви трьох депутатів, які представляють фракції з нинішньої більшості в облраді підтримали, а Андрія Білоуса – відхилили. Після звільнення Андрія Білоуса з посади першого заступника голови ЛОР вже кілька разів розглядали на сесії його заяву про роботу у комісії, однак депутатська більшість їх постійно відхиляла. Нагадаємо, обох заступників голови ЛОР Андрія Білоуса ^(https://zaxid.net/pershogo_zastupnika_golovi_lvivskoyi_oblradi_andriya_bilousa__tezh_vidpravili_u_vidstavku_n1490216) і Володимира Гірняка відправили у відставку ще восени 2019 року після особистого конфлікту з головою облради Олександром Ганущином.

Партія «Батьківщина» у березні цього року заявила про відкликання депутата Львівської облради Ігоря Комарницького ^(https://zaxid.net/golova_maynovoyi_komisiyi_lvivskoyi_oblradi_pozbudetsya_posadi_cherez_aferu_zi_spisannyam_mayna_n1499198) з посади голови депутатської комісії з питань комунального майна та приватизації. Це пов’язано із скандальним голосуванням ^(https://zaxid.net/afera_pid_kinets_kadentsiyi_n1498536) за списання рекордної кількості нерухомості (колишніх аптечних складів) на вул. П’ясецького у Львові. Саме комісія під керуванням Комарницького винесла це питання на сесію і він особисто голосував «за». Згодом ініціативою облради про списання майна на вул. П’ясецького, 9 зацікавилася прокуратура ^(https://zaxid.net/prokuratura_provede_perevirku_u_lvivskiy_oblradi_pislya_statti_zaxidnet_n1502662).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter