Голова ЛОДА публічно відповів нардепу Бужанському на запит про дивізію «Галичина»

%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%bb%d0%be%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d1%83%d0%b1%d0%bb%d1%96%d1%87%d0%bd%d0%be-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%96%d0%b2-%d0%bd%d0%b0%d1%80%d0%b4%d0%b5%d0%bf-2

Голова ЛОДА провів нардепу від «Слуги народу» екскурс в історію

Голова Львівської ОДА Максим Козицький оприлюднив публічну відповідь на депутатське звернення нардепа від «Слуги народу» Максима Бужанського, якого обурила новина на сайті ЛОДА про святкування річниці створення Першої української дивізії «Галичина» Української національної армії.

Наприкінці травня нардеп Бужанський скерував депутатське звернення з критикою публікації на офіційному сайті ЛОДА, назвавши новину про відзначення 77-ої річниці створення дивізії «Галичина» «прикладом підміни історичних фактів та легалізацією нацизму». Окрім того, народний обранець попросив надати йому інформацію, хто саме опублікував цю новину і чи буде ця особа публічно засуджена.

Голова ЛОДА Максим Козицький публічно відповів нардепу Бужанському.

«Із тексту вашого депутатського звернення незрозуміло, задля яких цілей і для вирішення яких питань, що пов’язані з депутатською діяльністю Бужанського Максима Аркадійовича спрямоване зазначене звернення народного депутата. Як голова ЛОДА хочу наголосити, що є неприпустимим використання народним депутатом свого депутатського мандату всупереч загальновизнаним нормам моралі, правам і свободам людини і громадянина, законним інтересам суспільства і держави, а також в особистих цілях», – сказав Максим Козицький у відеозверненні ^(https://www.facebook.com/maks.kozytskyy/videos/2980183118685009/), оприлюдненому вранці у четвер, 11 червня.

Голова ЛОДА також нагадав, що місцеві державні адміністрації належать до іншої гілки влади і підконтрольні та підзвітні не нардепам, а президенту та уряду.

Окрім того, Максим Козицький провів Бужанському «екскурс в історію» пояснивши, що «мотивацією українських вояків при вступі до першої української дивізії «Галичина» УНА була не колаборація, а недопущення комунізму та більшовизму на західноукраїнські землі та боротьба за незалежну, соборну Українську Державу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter