В Україні тепер можна пройти аналіз на антитіла до коронавірусу. Медична лабораторія Ескулаб розпочала тестувати на наявність антитіл до коронавірусу

%d0%b2-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%96-%d1%82%d0%b5%d0%bf%d0%b5%d1%80-%d0%bc%d0%be%d0%b6%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b9%d1%82%d0%b8-%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%96%d0%b7-%d0%bd%d0%b0-2

Відтепер у медичній лабораторії Ескулаб ^(https://esculab.com/) можна пройти не лише ПЛР-аналіз та експрес-тест на коронавірус COVID-19, а й аналіз на виявлення антитіл до нього.

Як відомо, після потрапляння вірусу в організм, імунна система людини починає виробляти специфічні антитіла (Ig імуноглобуліни). Вони є важливим фактором захисту імунної системи від інфекції, а виявлення антитіл різних класів в крові людини дозволяє визначити стадію розвитку інфекції. Так, пройшовши тест на виявлення антитіл, можна дізнатися, що людина перехворіла на коронавірус або ж хвора в даний момент. Найчастіше в крові визначають рівень антитіл класу G (IgG) і М (IgM). Однак найбільш інформативними в прогностичному плані, особливо на ранніх стадіях, є антитіла IgA. Відповідно до клінічних спостережень, у багатьох пацієнтів імуноглобуліни класу IgM взагалі не вироблялися, в той час як IgA активно вироблялися і в міру розвитку захворювання їх титр корелював також і зі ступенем важкості стану пацієнта. У зв’язку з цією особливістю, світовими рекомендаціями стало визначення саме IgA та IgG до SARS-CoV-2.

У медичній лабораторії Ескулаб ^(https://esculab.com/) можна пройти аналіз на виявлення антитіл IgM, IgG і IgA. Тестування відбуваються методом імуноферментного аналізу ^(https://zaxid.net/uryad_anonsuye_masove_ifa_testuvannya_na_koronavirus_navishho_n1501459) (ІФА). Імуноферментний аналіз (ІФА) або імунохемілюмінесцентний аналіз (ІХЛА) це лабораторні імунологічні методи для якісного, напівкількісного та кількісного визначення специфічних антитіл в сироватці або плазмі крові. Дані методи мають високу чутливість і специфічність, яка становить 95% і вище. За допомогою напівкількісного тесту можна визначити концентрацію антитіл, яка відображає рівень імунної відповіді і дозволяє оцінити динаміку рівня антитіл протягом часу.

В час пандемії COVID-19 проходити тестування на наявність і рівень специфічних імуноглобулінів вкрай важливо, адже це дозволить виявити людей, які вже мають імунітет до нового коронавірусу і навіть видати їм так звані Сертифікати або паспорти здоров’я. Ескулаб ввів в перелік досліджень виявлення IgA, IgG та IgM до Covid-19 методом ІФА тому, що в Україні ця процедура зараз найбільш актуальна. В період поступового виходу з карантину та повернення співробітників на робочі місця потрібно дізнатися, чи люди, яким дозволений вихід на роботу, більше не ризикують заразитися або поширити COVID‐19.

Ескулаб ^(https://zaxid.net/esculab.com/) пропонує зручне рішення для організацій з обстеження співробітників на виявлення антитіл імуноглобулінів класу А, M та G до вірусу SARS-CoV-2, яке дозволить швидко оцінити наявність або відсутність антитіл в організмі. Відбір біологічного матеріалу лабораторія проводить у зручний для організації час та в зручному місці. Також Ескулаб ^(https://zaxid.net/esculab.com/) надає послугу виїзду медпрацівника в офіс або до дому співробітників компанії, а результати аналізів можна отримати впродовж 3-4 днів. Провівши таке обстеження роботодавці зможуть швидко виявити хворих на ранніх стадіях інфікування, своєчасно ізолювати їх, розпочати лікування та провести протиепідемічні заходи. До того ж, проводячи тестування на наявність антитіл в медичній лабораторії Ескулаб, роботодавець отримує «імунний паспорт» організації, а своєчасна діагностика захистить співробітників від можливого зараження та тяжких наслідків коронавірусної хвороби, забезпечить роботодавцю безперебійність виробничого процесу та збереження ресурсів.

Однак варто пам’ятати, що наразі коронавірус вивчений недостатньо і не можна достовірно стверджувати про відсутність ймовірності повторного зараження і перенесення. Наявність специфічних імуноглобулінів (антитіл) IgG в сироватці крові дозволить визначити, чи були ви інфіковані вірусом SARS-CoV-2 та чи є у вас специфічна імунна відповідь до нього та чи сформований імунітет, оскільки захворювання може проходити безсимптомно, без будь-яких проявів і лише їх наявність допоможе розкрити повну картину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter