В Україні з’явився онлайн-сервіс порівняння цін на газ. На порталі можна переглянути та порівняти актуальні ціни від постачальників

В Україні з’явився перший після запровадження відкритого газового ринку сервіс порівняння цін на газ для побутових споживачів «Газотека» ^(https://gasoteka.ua-energy.org/#). Наразі сервіс працює у тестовому режимі.

На сайті зібрали інформацію щодо актуальних цінових пропозицій від постачальників природного газу станом як на поточний місяць, так й на півроку чи рік, якщо компанія-постачальник пропонує довготермінові тарифні плани.

Окрім того тут можна порівняти ціни на газ від понад 30 компаній, сайт також рахує потенційну економію від зміни постачальника у річному вимірі.

Щоби скористатися сервісом, на стартовій сторінці треба ввести або вибрати з наявних назву свого теперішнього постачальника. Потім вказати річний обсяг газу, які ви споживаєте. Сервіс автоматично порахує для вас вартість газу на місяць у різних постачальників за чинними цінами, а також суму зекономлених грошей у разі зміни свого постачальника на компанію із дешевшою пропозицією.

«В перспективі команда сервісу планує розширити функціонал таким чином, щоб користувачі могли подавати необхідні документи та заяву на приєднання до обраного постачальника, а також на сайті «Газотеки» повністю проходити та відстежувати процедуру зміни постачальника газу», – повідомило ^(https://ua-energy.org/uk/posts/v-ukraini-ziavytsia-servis-dlia-porivniannia-tsin-na-haz-ta-zminy-postachalnyka) профільне інтернет-видання «Українська енергетика».

Ідею сервісу розробив аналітичний центр DiXi Group.

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні відкрився ринок газу для населення. Українці тепер можуть легко змінювати постачальників газу ^(https://zaxid.net/zminiti_postachalnika_gazu_v_ukrayini_instruktsiya_poradi_n1507217), якщо чинний з якихось причин їх не влаштовує. Обмеження щодо ціни газу скасовані, а вартість природного газу змінюється щомісяця.

Перейти до нової компанії тепер навіть за умови боргів, нових труб до квартири чи будинку при цьому прокладати не треба. При цьому, постачальника можна обрати навіть з іншого регіону країни.

Згідно умовами нового газового ринку, ціну на наступний місяць споживачі можуть дізнатися наперед, а саме – за п’ять днів до початку місяця постачання. Донині в країні не було зручного єдиного сервісу, де можна було б порівняти пропозиції різних постачальників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter