Від коронавірусу помер головний педіатр Львова Богдан Остальський. Богдан Остальський тривалий час хворів на Covid-19

До теми

Богдан Остальський багато років був головним педіатром Львова

У неділю, 13 вересня, після тривалого лікування від коронавірусу ^(https://zaxid.net/lviv_koronavirus_kilkist_hvorih_statistika_ostanni_novini_n1499402) помер Богдан Остальський ^(https://zaxid.net/u_lvovi_pyatiy_rik_pospil_znizhuyetsya_narodzhuvanist_n1496162), головний педіатр Львова. 60-річний Богдан Остальський був лікарем-педіатром, тривалий час працював головним спеціалістом відділу координації роботи закладів охорони здоров’я управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

«Лікар, якого ми назавжди запам‘ятаємо, як великого професіонала і хорошого друга для наших дітей. Нам дуже пощастило жити і працювати разом з Вами, Богдане Романовичу», – висловив ^(https://city-adm.lviv.ua/news/government/281421-lvivska-miska-rada-spivchuvaie-rodyni-bohdana-ostalskoho-ta-omeliana-tsaria) співчуття родині Богдана Остальського мер Львова Андрій Садовий.

Окрім того, 13 вересня помер 70-річний директор школи № 31 Омелян Цар, який працював у цьому закладі 35 років.

«Прикро, що в один день ми втратили двох справді високого рівня спеціалістів. Богдана Романовича і Омеляна Михайловича любили і поважали всі. Щиро співчуваємо родині, колективу та усім знайомим. Вічна пам’ять», — зазначила заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми