Від коронавірусу померло подружжя лікарів з Сокаля. За життя Ганни та Богдана Городенчуків кілька тижнів боролися львівські лікарі

До теми

Подружжя лікарів Городенчуків померли від коронавірусу з різницею в один день

Впродовж трьох тижнів у Львові намагалися врятувати життя двох лікарів із Сокаля, які захворіли на коронавірус ^(https://zaxid.net/koronavirus_covid19_tag53281/). Однак львівським медикам це не вдалося. У вівторок, 10 листопада, від ускладнень коронавірусу, помер чоловік Богдан Городенчук, серце його дружини Ганни Городенчук зупинилося наступного дня, у середу, 11 листопада.

Про смерть подружжя лікарів повідомив ^(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2787660004849923&set=a.1516085992007337&type=3&theater) на Facebook головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед.

«Клятий коронавірус забрав життя Ганни Миколаївни та Богдана Ярославовича Городенчуків!!! Ще одні лікарі! Подружжя лікарів! До самого свого кінця вони допомагали хворим, боролися за кожне життя!», – написав головний лікар Роман Швед.

Як дізнався ZAXID.NET, 79-річна Ганна Городенчук була акушером-гінекологом, вона завідувала гінекологічним відділенням у Сокальській центральній районній лікарні. Її чоловік 80-річний Богдан Городенчук був гастроентерологом, працював у тій же ж лікарні в Сокалі, був завідувачем лабораторії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми