Відзавтра стартує подача проектів на Громадський бюджет Львова. Брати участь у Громбюджеті цьогоріч можуть мешканці усієї майбутньої Львівської ОТГ

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d1%82%d1%80%d0%b0-%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%80%d1%82%d1%83%d1%94-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b0%d1%87%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b5%d0%ba%d1%82%d1%96%d0%b2-%d0%bd%d0%b0-2

Відзавтра, 15 серпня, стартує подача проектів на п’ятий сезон Громадського бюджету Львова. До 15 вересня їх можна подати на спеціальній електронній платформі ^(https://lviv.pb.org.ua/).

Як повідомила ^(https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/280855-vzhe-zavtra-startuie-iuvileinyi-5-yi-sezon-hromadskoho-biudzhetu-lvova) прес-служба ЛМР, цього року подавати проекти та голосувати за них можуть усі мешканці майбутньої Львівської ОТГ, до якої уряд включив ^(https://zaxid.net/uryad_zatverdiv_lvivsku_otg_u_skladi_18_naselenih_punktiv_n1502768):

  • Львівську, Винниківську та Дублянську міські ради
  • Брюховицьку і Рудненську селищні ради
  • Грибовицьку (Великі Грибовичі, Збиранка, Малі Грибовичі), Грядівську (Гряда, Воля-Гомулецька), Зашківську (Зашків, Завадів, Зарудці), Лисиничівську (Лисиничі, Підбірці), Малехівську та Рясне-Руську (Рясне-Руське, Підрясне) сільські ради.

«Не забувайте використовувати можливості, які надає електронна платформа. Завантажуйте фото та ілюстрації, додавайте відео та посилання на групу вашого проекту у Facebook. Громадський бюджет – не для егоїстів, і перемагають, як правило, згуртовані колективи. Тому обговорюйте свої ідеї з сусідами, шукайте однодумців та формуйте команди», – зазначив начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка.

За його словами, також цього року до заявки додали пункт «Команда проекту», де можна зазначити усіх людей, які долучилися до ініціативи. На великі проекти витратять 30% бюджету, на малі – 70%. Замість шести районів-«кошиків» тепер буде сім ^(https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/280420-naseleni-punkty-lvivskoi-oth-zmozhut-braty-uchast-u-hromadskomu-biudzheti-mista): до сьомого увійдуть решта населених пунктів, які, крім Львова, будуть у Львівській ОТГ.

Після завершення подачі проектів до 31 жовтня триватиме їхній розгляд спеціальною комісією та доопрацювання, відтак розпочнеться голосування, яке триватиме до 15 листопада. Оголосити переможців мають 1 грудня.

Зазначимо, що Львівської ОТГ ще не існує юридично, проте в управлінні «Секретаріат ради» вирішили внести зміни до правил Громбюджету вже зараз, аби дати можливість брати в ньому участь приєднаним громадам. За відповідні зміни ще мають проголосувати депутати ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter