Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення — надмірні?


Промовці у Львові:
— Андрій Дікальчук, редактор газети “Новини Прибужжя”, екскерівник телеканалу “Бужнет”;
— Ірина Процик, завідувачка відділу радіомовлення ТРК «Перший Західний», програмна директорка радіо “Перше”;
— Анатолій Шалаєв, ведучий телеканалу “Правда Тут Львів” .
Промовці в Сумах:
— Інна Клишко, шеф-редакторка медіа-холдингу «Всі Суми панорама медіа»;
— Володимир Садівничий, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, медіаексперт Інституту демократії імені Пилипа Орлика;
— Олександр Такул, менеджер філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Регіональна дирекція UA: Суми»;
— Ігор Федоренко, експерт Сумського пресклубу, медіаюрист проєктів Тернопільського пресклубу.
Пресклуб запрошує всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Сумському пресклубам двома способами:
— інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;
— електронною поштою – надіслати зауваження на адресу pressclub@pressclub.lviv.ua.
Усі ваші пропозиції – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.
Довідка
Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі, Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.
Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).