Вперше під час карантину у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби із лука. Лучники визначали наймайстерніших на національній першості

%d0%b2%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b5-%d0%bf%d1%96%d0%b4-%d1%87%d0%b0%d1%81-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d1%83-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1-2

У Львові завершився чемпіонат України зі стрільби із лука. Старти серед лучників – перші змагання національного рівня, які прийняло наше місто після карантинної паузи,що тривала від березня.

Локацію для перестрілок обрали незвичну – стадіон СКА. Це історичне місце для українського спорту. Адже ще у 1931 році тут відбулася світова першість. Чемпіонат України зібрав у Львові спортсменів із 14 областей. Найвлучніших з-поміж себе визначали упродовж 4 днів. Атлети приборкували класичний і блочний лук.

Спершу дізналися імена переможців у особистій і командній першостях. Львів`яни традиційно продемонстрували високі результати. Голова суддя змагань Світлана Колядінцева розповіла: «Господарки змагань – Вероніка Марченко, Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова командою взяли перше місце. Хлопці – військовослужбові – Юрій Гавелко, Ярослав Мокринський і Сергій Макаревич здобули третє місце. В особистому заліку Вероніка Марченко здобула «бронзу».

В останній день стартів змагалися у змішаних командах. Тобто в одному тандемі виступали чоловіки та жінки. Наймайстерніших визначали в олімпійському раунді. Це дуже ефектні протистояння. Адже після кожного етапу половина команд, які показали гірші результати, вибувають із боротьби.

Найкращим у класиці став сумський дует Поліна Родіонова – Олексій Гунбін. У «золотому» фіналі вони здолали львів`ян Вероніку Марченко і Сергія Макаревича. Переможці зазначили: «Це дуже непередбачувана дисципліна. Ніколи на 100% не можеш бути впевненим, хто переможе. Боротьба точиться до останнього. В цьому й «цікавинка». До речі, сьогодні був найсильніший вітер за всі дні змагань».

Міжнародні старти зі стрільби із лука, найімовірніше, цьогоріч вже не відбудуться. А от восени, якщо дозволить епідеміологічна ситуація, Львів прийме відомий турнір «Золота осінь». Він цього разу буде локальним, а не міжнародним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter