Визначено чотири компанії, одна з яких будуватиме сміттєзавод у Львові

%d0%b2%d0%b8%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%be-%d1%87%d0%be%d1%82%d0%b8%d1%80%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d1%96%d1%97-%d0%be%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b7-%d1%8f%d0%ba%d0%b8%d1%85-2

15:44 18 червня 2020 р.

ЛКП «Зелене місто» скерувало рапорт у ЄБРР щодо оцінки технічних пропозицій чотирьох учасників по будівництву механіко-біологічного комплексу переробки відходів.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Завершується ще один важливий етап тендеру на будівництво сміттєпереробного комплексу. Наразі надіслали рапорт у ЄБРР щодо оцінки технічних пропозицій учасників. А вже найближчим часом, за погодження банку, відбудеться наступний етап тендеру — подання комерційних пропозицій.

По завершенню усіх тендерних процедур, ми дізнаємося, хто стане генеральним підрядником і будуватиме сміттєпереробний комплекс у Львові», — зазначили у ЛКП «Зелене місто»

Нагадаємо, свої технічні пропозиції на розгляд надіслали чотири учасники, які мають досвід спорудження такого роду об»єктів:

    компанія Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина);
    компанія Control Process S.A. з Польщі;
    консорціум із двох фірм — WTT (Нідерланди) та Axis (Литва);
    консорціум із двох фірм — MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина).

Зелене місто нагадує, що завод, який мають намір збудувати у Львові, буде працювати за технологією механіко-біологічної переробки. Поняття «механічна переробка» означає відсортовування відходів з допомогою спеціального автоматизованого обладнання, а також частково деякі процеси проводитимуться вручну. Цей етап важливий для того, щоб розділити вторинну сировину (скло, метали, полімери, макулатура, тетрапак), з якої згодом формуватимуть товарні партії та відправлятимуть на переробні підприємства.

Нагадаємо, Європейське екологічне бюро вважає проект сміттєзаводу у Львові застарілим. ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/ievropeiske-ekolohichne-byuro-vvazhaie-proekt-smittiezavodu-u-lvovi-zastarilym-59350)