Видалила частину кішківника і кришталик: дрогобичанці, яка постраждала від вибуху гранати, зробили 5 операцій: потрібна допомога

21:55 28 лютого 2021 р.

37-річна Наталія Здебська, яка 20 лютого постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі, 27 лютого, витримала п’яту операцію. Зараз вона перебуває у реанімації лікарні швидкої допомоги у Львові. Медики намагаються врятувати їй життя, а родичі Наталії звертаються до небайдужих по фінансову та молитовну допомогу.

Про це інформує ^(https://www.lmn.in.ua/drohobychanku-iaka-postrazhdala-vid-vybukhu-hranaty-vp-iate-prooperuvaly-ij-potribna-finansova-dopomoha/) LMN, пише Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Щойно закінчилася операція. Знову видалили частину кишківника, в якій пішло запалення. Лікарі кажуть, що стан моєї доньки стабілізували. Зараз треба лише надіятися на Бога та молитися», – розповідає LMN батько Наталії Анатолій Здебський.

Під час вибуху загинув чоловік Наталії та його товариш. Травмовану жінку одразу госпіталізували у місцеву лікарню. Через три дні перевезли до Львова.

«Донька вижила чудом: в її тілі численні осколки. Уламки гранати застрягли в оці – їй вже видалили кришталик. Також пошкодили внутрішні органи, завдали множинних поранення кінцівок, голови, грудей, спричинили контузію легень, – додає Анатолій Здебський. – Розірвало кишківник, у черевну порожнину пішло загноєння. Дрогобицькі лікарі три дні не знали, що мають робити. У Львові доньку одразу поклали на операційний стіл»,- каже батько Наталії.

Лікарі кажуть, що серце пацієнтки працює добре. Її ввели в медикаментозний сон, підняли гемоглобін.

На Наталію вдома чекають 16-річний син та 6-річна донька, які тиждень тому втратили батька.

Усі, хто мають бажання та можливість допомогти жінці одужати та повернутися додому, можуть переказувати кошти на картку ПриватБанку батька Анатолія Здебського: 5168 7574 0221 0068. Контактний телефон — 0671324746.

У Дрогобичі двоє чоловіків загинули від вибуху (відео) ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/u-drohobychi-dvoie-lyudei-zahynuly-vid-vybukhu-89313)

Вибух у Дрогобичі: в поліції впевнені, що кривава розправа була спланована ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/vybukh-u-drohobychi-v-politsiyi-vpevneni-shcho-kryvava-rozprava-bula-splanovana-89366)