Вакцину від COVID-19 почали тестувати на людях в Італії

21:59 24 серпня 2020 р.
Лікарі Італії почали тестувати на людях вакцину від коронавірусу.
Про це повідомляє Еспресо з посиланням на ANSA ^(https://www.ansa.it/english/news/2020/08/24/italian-covid-vaccine-human-testing-starts_ddc3971c-ca93-49bb-8e60-c73ba85f5c54.html). Італійські лікарі розпочали тестування вакцини від COVID-19 на людях.
Першим добровольцем стала жінка, яка наразі перебуває в інфекційній лікарні імені Спаллазані у Римі.
«Сподіваюсь бути корисною для країни», — сказала доброволиця.
Зазначається, потенційна вакцина від коронавірусу була розроблена італійською компанією з біотехнології ReiThera.
Коронавірус: Львівщина поступилася лідерством іншим областям ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/koronavirus-lvivshchyna-postupylasya-liderstvom-inshym-oblastyam-85935), повідомляв DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).
Сьогодні президенти Білорусі та Росії Олександр Лукашенко та Владімір Путін провели чергову телефонну розмову, під час якої домовилися випробувати російську вакцину від коронавірусу на білорусах. Про це повідомило ^(https://www.radiosvoboda.org/a/news-bilorus-rosiyska-vakzyna/30800263.html) агентство «Белта».