Біля головного вокзалу у Львові запрацював фонтан. Ще тиждень підрядна компанія налагоджуватиме його роботу

%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8f-%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%b2%d0%be%d0%ba%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d1%83-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%80%d0%b0-2

На площі Двірцевій поруч з головним залізничним вокзалом Львова вже працює новий фонтан. Наприкінці минулого тижня там встановлювали відповідне обладнання. Інженери підрядної компанії ввечері продовжать налагоджувати підсвітку водограю.

«Я думаю ще десь тиждень треба, щоб фонтан почав працювати ідеально. Тому що це фактично перший день в тестовому режимі від працює. Він дуже красивий. А коли ми закінчимо роботи в сквері, а ми це плануємо у вересні — взагалі буде дуже мила гармонія», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Зараз активні роботи в сквері тривають. Нам підрядник обіцяє до половини вересня сквер закінчити, тут будуть доріжки, відпочинкова зона, гарні вуличні меблі і буде побудований туристичний центр», – додав директор департаменту житлового господарства Олександр Одинець.

фото ЛМР

Водночас міський голова розповів, що місто поступово відновлюватиме фонтани й в інших районах.

«Якщо фонтан мав бути запроектований він буде. Ми плануємо робити фонтан перед кіноцентром Довженка на Сихові. Там взагалі буде красивий громадський простір. Тобто все, що важливо для комфорту людей, для безпеки – ми будемо робити. Просто не все можна зробити за один день», – прокоментував міський голова.

Також на площі Двірцевій проводять профілактичну роботу із порушниками паркування ^(https://zaxid.net/trotuar_na_ploshhi_dvirtseviy_peretvorili_na_stihiynu_parkovu_foto_dnya_n1506449). Там кілька тижнів працюватимуть працівники «Львівавтодору» та «Онуру» і пояснюватимуть водіям, де можна зупинятися, а де ні. Якщо пояснення не діятимуть, викликатимуть поліцію.

До кінця року компанія «Онур» має завершити реконструкцію вул. Чернівецької ^(https://zaxid.net/dorogu_do_lvivskogo_vokzalu_perekrivayut_na_rekonstruktsiyu_n1503584). Зараз на одній частині дороги вже замінили колектор та водопровід, захистили кабельні мережі, демонтовують старі опори для освітлення і наступного тижня будуть монтувати нові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter