БФ Рідні разом з партнером ОККО Group передали лікарням Львова та області апарати ШВЛ

%d0%b1%d1%84-%d1%80%d1%96%d0%b4%d0%bd%d1%96-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%be%d0%bc-%d0%b7-%d0%bf%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0%be%d0%bc-%d0%be%d0%ba%d0%ba%d0%be-group-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b4-2
БФ Рідні разом з партнером ОККО Group передали лікарням Львова та області апарати ШВЛ

Апарат ШВЛ від БФ Рідні та ОККО Group

Зокрема апарати ШВЛ працівники фонду та представники компанії передали у 1-шу Міську клінічну лікарню імені Князя Лева, у 5-ту Міську клінічну лікарню, 1-ий Пологовий будинок на вулиці Мечникова та у Стрийську Центральну районну лікарню.

Фото Романа Балука

«Ще в березні ми чітко зрозуміли, де саме ми можемо бути корисні тут і зараз, й почали працювати над втіленням. Так, наша компанія долучилася до ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та профінансувала 50 000 перевезень медичних працівників через сервіси Uber, Uklon, Bolt та Opti майже по всій країні. Та на цьому ми вирішили не зупинятися. Допомагали медичним закладам захисними костюмами, рукавичками, дезинфікуючими засобами. Сьогодні передаємо апарати штучної вентиляції легенів», коментує керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Фото Романа Балука

«На початку карантину Фонд Рідні повідомляв про ініціативу об’єднання бізнесу задля допомоги медикам. Адже в такий час допомагати має кожен із нас. Тому Рідні разом із партнерами закупили засоби захисту для лікарів: захисні костюми, окуляри, респіратори, а також рентген апарат, апарати штучної вентиляції легень, які передали в опорні лікарні Львова та області», Марта Федорів, президентка фонду Рідні.

Деталі на сайті ridni.org.ua ^(https://ridni.org.ua/)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter