Борислав переміг у конкурсі проектів громадського бюджету Львівщини. Проект з облаштування мотузкового парку та кінотеатру просто неба отримає 1,37 млн грн

%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bc%d1%96%d0%b3-%d1%83-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%81%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b5%d0%ba%d1%82%d1%96%d0%b2-2

У міському парку Борислава облаштують кінотеатр та лазанку

У конкурсі проектів громадського бюджету Львівської області переміг проект з облаштування мотузкового парку та кінотеатру під відкритим небом у Бориславі. Він набрав найбільшу кількість голосів під час електронного голосування – 3112.

Голосування тривало впродовж 26 серпня – 4 вересня на сайті громадського бюджету області та в Центрах надання адміністративних послуг. Жителі Львівщини мали змогу проголосувати ^(https://zaxid.net/na_lvivshhini_startuvalo_golosuvannya_za_proekti_gromadskogo_byudzhetu_n1506853) за один з 17 проектів, що були подані активістами з районів, здебільшого це економічні проекти або ж ідеї з розвитку туризму та рекреації.

У підсумку найбільше голосів отримав проект з Борислава з назвою «Під відкритим небом», який передбачає облаштування мотузкового парку та кінотеатру просто неба. Його автор – директор міського парку культури та відпочинку, учасник війни на Сході Ігор Саган. За цей проект проголосували 3112 людини з понад 10 тисяч.

«Бориславський парк площею 12,7 га є єдиним природним ландшафтом в центрі курортно-туристичної агломерації Дрогобич-Трускавець-Східниця для розвитку сімейного та спортивного туризму. Незадіяна значна площа парку, необхідної висоти та форми дерева є ідеальними умовами для створення мотузкового парку, а рівнинна територія та велика поляна – для організації кінотеатру під відкритим небом», – йдеться в описі ^(https://vgblv.pb.org.ua/projects/4) проекту-переможця. Також зазначається, що облаштування парку та кінотеатру сприятиме розвитку сімейного, рекреаційного та спортивного туризму у місті та області.

Згідно з умовами конкурсу, фінансування отримає той проект, який набере не менше ніж 30% від загальної кількості голосів. У Борислава – 31,46%. Загальна вартість проекту «Під відкритим небом» становить 1,37 млн грн, з них 250 тис. грн виділить Бориславська міська рада, решту оплатить держава в межах фінансування Державного фонду регіонального розвитку.

На другому місці опинився проект ^(https://vgblv.pb.org.ua/projects/11) зі створення музею яворівської традиційної іграшки, який набрав 1558 вподобань, проте такої кількості голосів недостатньо для перемоги.

Офіційно переможця конкурсу на Львівщині мають оголосили протягом трьох тижнів.

До слова, 15 серпня розпочався прийом проектів ^(https://zaxid.net/u_lvovi_rozpochali_priyom_proektiv_na_gromadskiy_byudzhet_n1506397) на громадський бюджет Львова, який проводять уже п’ятий рік поспіль. Подавати свої ідеї щодо покращення міста можна до 15 вересня. Цьогоріч, окрім львів’ян, до подачі проектів та голосування також можуть долучитись мешканці майбутньої Львівської ОТГ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter