Благодійники допомогли лікарням Львівщини отримати нові апарати штучної вентиляції легень

%d0%b1%d0%bb%d0%b0%d0%b3%d0%be%d0%b4%d1%96%d0%b9%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b3%d0%bb%d0%b8-%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%8f%d0%bc-%d0%bb%d1%8c%d0%b2-2

У світі спостерігається серйозна епідемія коронавірусуCOVID-19. Україна – не виключення. Тільки у Львівській області, яка найбільше постраждала від пандемії, зафіксовано 8229 хворих. При цьому кількість людей, що одужали зовсім мала – 1709.

Ситуація в країні ускладнена ще й іншими соціально-економічними проблемами, які можна вирішити тільки спільними зусиллями державних органів влади, соціально-відповідального бізнесу та суспільства.

Міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation було доставлено апарати штучної вентиляції легень AHP300 виробництва Allied Healthcare Inc у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню та Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Зазначимо, що ще на початку карантину у ці медичні заклади, а також у 8 міську клінічну лікарню Львова фондом була організована допомога засобами індивідуального захисту: загалом було передано 500 респіраторів, 1200 хірургічних рукавиць та 500 захисних костюмів.

Сергій Федоренко, головний лікар Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні: «Коли почалася пандемія, не вистачало навіть найнеобхіднішого. Але доволі швидко ми вже мали у своєму розпорядженні мінімальний набір всього того, що необхідно для прийому пацієнтів. Ми звернулися як до МОЗу, так і до різних волонтерських організацій й сьогодні ми повністю забезпечені найнеобхіднішим. Хочу відзначити, що у нас практично найнижчий показник захворювань серед медперсоналу. Прийшло багато молоді, яка хоче працювати не дивлячись на небезпеку. І, що приємно, є позитивні відгуки від пацієнтів на адресу молодого медичного персоналу».

Андрій Васько, в.о. генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: «Сьогодні ситуацію можна назвати вже стабільною, наша медична система справляється з викликами, які стоять перед нею. Але ми все ще відчуваємо дефіцит обладнання, зокрема апаратів ШВЛ з хорошим програмним забезпеченням. Тому дуже важливо отримувати таку допомогу».

«COVID-19 – це глобальна проблема в усьому світі. Львівщина, на жаль, не стала виключенням. Тому дуже важливо створювати гідні умови для лікування наших громадян. Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо подолати наслідки пандемії», – прокоментував представник Parimatch Foundation в України Вадим Місюра.

________

Parimatch Foundation – міжнародний благодійний фонд, створений міжнародним холдингом Parimatch для реалізації ідей та планів щодо сприяння добробуту суспільства.

З початку епідемії COVID-19 Parimatch Foundation активно включився в допомогу українським медикам й виділив 10 млн грн для потреб українських медичних установ. Підтримку отримали 13 опорних лікарень в Києві, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter