Балканський циклон: патрульная поліція попереджає про загрози на дорогах і обмеження руху автобусів

19:31 7 лютого 2021 р.

Синоптики прогнозують хуртовини та значний сніг у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Будуть пориви вітру 15-20 м/с та на дорогах ожеледиця — І рівень небезпечності, жовтий. На Закарпатті — сніг з дощем та ожеледь.

8 та 9 лютого негода лише набере обертів. Значний сніг та хуртовини охоплять західні, північні, центральні та східні області. 8 лютого у південних областях та на Прикарпатті очікується сніг з переходом в дощ, ожеледь та налипання мокрого снігу. На Закарпатті — дощ. 

Удень 9 лютого синоптики прогнозують на заході та півдні країни припинення опадів. 

На дорогах країни ожеледиця.

Про це нагадує ^(https://www.facebook.com/patrolpolice.gov.ua/posts/2830391617229354?__cft__[0]=AZVnqal7giaUjNJmfGbzGsGFCbtA2QOtbTSyhDzcMgg_yFDkU9NSn5DZIRIRJvEXNsj81ExIHeU5I--icq61jomV5QpzrOZs0M6xJpRPLiVN6Xcm00kYsBHJMIiBLesnuKkIqr6hRVtCwTtWM0CZ7C6F&__tn__=%2CO%2CP-R) Патрульна поліція України, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news)

На території засніжених областей, а також у столиці можливе обмеження руху великовагового транспорту та автобусів. Ці заходи необхідні, аби захистити життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху, яке може опинитися під загрозою через негоду. 

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням дорожнього руху на дорогах державного значення, просимо звертатись до чергових диспетчерів служб в областях: https://bit.ly/3aAKPJs ^(https://bit.ly/3aAKPJs)

Водіям великогабаритного транспорту радимо користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг. Для зручності всі вони позначені на Google-мапі: http://bit.ly/2WsAaZe ^(http:/bit.ly/2WsAaZe).

Для отримання інформації про стан проїзду автошляхами та оперативного реагування на надзвичайні ситуації громадяни можуть скористатися цілодобовою гарячою лінією Укравтодору : (044) 287–11–40.

Для координації дій регіональних служб автомобільних доріг при Укравтодорі працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

На Львівщині увечері відновлює роботу штаб Укравтодору з ліквідації надзвичайних ситуацій на автодорогах ^(https://dailylviv.com/news/pryroda/na-lvivshchyni-uvecheri-vidnovlyuie-robotu-shtab-ukravtodoru-z-likvidatsiyi-nadzvychainykh-sytuatsii-na-avtomobilnykh-dorohakh-8)